• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grajewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Ruda Śląska

(10)
  • Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa
    Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa

    Ruda Śląska

    • 315 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,60m, położone na 4 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Lokal mieszkalny charakteryzuje s...

  • M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska
    1 / 16
    M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska

    Ruda Śląska

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą tuż przy Rynku – Ruda Śląska, ul. Niedurnego Szukasz mieszkania z potencjałem i świetnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż fu...

  • Mieszkanie Do Wynajęcia Ruda Śląska ul. Kokota
    1 / 9
    Mieszkanie Do Wynajęcia Ruda Śląska ul. Kokota

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker MIESZKANIE NA DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM Przestronne, mieszkanie na drugim pietrze w Kamienicy w...

  • Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,

    Ruda Śląska

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kontakt tylko przez WhatsApp!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny
    1 / 6
    Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny

    Ruda Śląska

    • 1 493 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia w Rudzie Śląskiej, Halemba 1, pow. 47m2. Pierwsze piętro z balkonem. Parking za szlabanem - zawsze jest miejsce. Mieszkanie jest po remoncie - in...

  • Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł

    Ruda Śląska

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ Mieszkanie własnościowe o powierzchni 46,43 m2 + balkon czwarte piętro 3 pokoje ( 2 oddzielne ,jeden przejściowy ) kuchnia z oknem , łazienka ,przedpokój ,do lokalu prz...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa
    1 / 7
    Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa

    Ruda Śląska

    • 299 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,01 mkw w Rudzie Śląskiej przy ul. Brzozowej usytuow...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ruda Śląska

    • 329 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ruda Śląska » Bielszowice

    • 65 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ruda Śląska

    • 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 325 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom » ul. Jainty

    • 649 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 509 058 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 649 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 570 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 429 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 264 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 320 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 259 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 543 825 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bytom Karb

    Bytom » Karb

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne mieszkanie w Bytomiu Karb - idealne dla Ciebie! Poszukujesz komfortowego mieszkania w dobrej okolicy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszk...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,12 m² , położonego w śródmieściu Bytomia, przy ulicy Drzymały. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 409 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | NOWA CENA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Łużyckiej w Bytomiu, przy malowniczym Parku Kachla . Nieruchomość o powier...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 310 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Odkryj Urok Bytomskiego Śródmieścia... Marzysz o miejscu, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością? Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kami...

  • Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego

    Bytom

    • 320 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż proponujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 110,86 m2, usytuowane na 3 piętrze eleganckiej kamienicy w centrum Bytomia. To oferta dla osób, któ...

  • Mieszkanie Bytom, Wilhelma Prokopa
    1 / 8
    Mieszkanie Bytom, Wilhelma Prokopa

    Bytom

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,32 m2, usytuowane na 1 piętrze budynku po termomodernizacji w Bytomiu dzielnicy Rozb...

  • Mieszkanie Bytom, Katowicka
    1 / 11
    Mieszkanie Bytom, Katowicka

    Bytom

    • 249 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 2 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do...

  • Mieszkanie Bytom, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Krakowska

    Bytom

    • 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,15 m2, zlokalizowanego przy ulicy Krakowskiej w Bytomiu, w niedalekiej o...

  • Mieszkanie Bytom, Karola Miarki
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Karola Miarki

    Bytom

    • 375 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,01 m2, położone w Bytomiu przy ul. Karola Miarki. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy, co nada...

  • Mieszkanie Bytom ul. Jagiellońska

    Bytom » ul. Jagiellońska

    • 350 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12%LOKALIZACJA:Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieśc...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Stanisława Witczaka
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Stanisława Witczaka

    Bytom

    • 275 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    TYLKO U NAS!  Prezentujemy Państwu świetnie położone, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu, w dzielnicy Rozbark , przy ulicy Witczaka.  W 2023 r był przeprowadzony remont...

  • Przyjazne dla zwierząt 3 pokoje - Stolarzowicka 78
    1 / 8
    Przyjazne dla zwierząt 3 pokoje - Stolarzowicka 78

    Bytom

    • 1 140 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-18! Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Stolarzowickiej 78B w Bytomiu. Nieruchomość: Mieszkanie skł...

  • Mieszkanie Bytom, Powstańców Śląskich
    Mieszkanie Bytom, Powstańców Śląskich

    Bytom

    • 315 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,23m² zlokalizowane w Bytomiu przy pl. Powstańców Śląskich. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku w cichej...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Michała Nowakowskiego
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Michała Nowakowskiego

    Bytom

    • 269 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Prezentujemy Państwu bardzo dobrze położone, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu, w cichej i spokojnej dzielnicy Szombierki, przy ulicy Nowakow...

  • Mieszkanie 3 pok, przyjazne dla zwierząt - Reja 13
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pok, przyjazne dla zwierząt - Reja 13

    Bytom

    • 1 250 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 48 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lo...

  • Mieszkanie Bytom, Łużycka
    Mieszkanie Bytom, Łużycka

    Bytom

    • 269 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20m² zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu w cichej i spo...

  • Do wynajęcia 3 pokoje, piwnica, Centrum, Miarki 26
    Do wynajęcia 3 pokoje, piwnica, Centrum, Miarki 26

    Bytom

    • 1 050 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-13! Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ul. K. Miarki 26. -Nieruchomość- Powierzchnia 46 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazow...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha

    Bytom

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym, ocieplonym wieżowcu przy...