• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(948)
  • Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic
    1 / 11
    Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic

    Katowice

    • 330 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie na ul.Wojciecha Korfantego 30 (obok Spodka) o powierzchni 31.87 mkw Mieszkanie w pełni wyposażone, umeblowane w skład AGD wchodzi zmywarka, pra...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnyc...

  • Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2
    1 / 6
    Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2

    Katowice

    • 482 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W Katowicach Ochojcu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z garażem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły wybudowanego w latach 80-tych. Do nierucho...

  • Mieszkanie Bytom Łagiewniki

    Bytom » Łagiewniki

    • 299 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Mieszkanie o powierzchni 39,91 m² w Bytomiu, w dzielnicy Łagiewniki, przy ulicy Górnośląskiej . To idealne mi...

  • Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²

    Chorzów

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² z dodatkową komórką wewnątrz mieszkania o powierzchni 3 m², położone na 8. piętrze w budynku przy ul. Księ...

  • mieszkanie 3-pokojowe z centralnym loggia
    mieszkanie 3-pokojowe z centralnym loggia

    Gliwice

    • 340 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie składające sie z 3-ech pokoi, kuchni, łazienki Centralne ogrzewanie miejskie- , ciepła woda z junkersa. OPŁATY 500 zł czynsz wraz z centralnym, OKOLICA :...

  • Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek
    1 / 16
    Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek

    Gliwice

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkaniem zajmuje się: Biuro Nieruchomości DUBROWSKA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na rodzinnym osiedlu Trynek w Gliwicach przy ul. Młodych Patriotów....

  • Gliwice ul.Kościuszki ,1 pokojowe 33m2 ,CO sieć
    1 / 9
    Gliwice ul.Kościuszki ,1 pokojowe 33m2 ,CO sieć

    Gliwice

    • 229 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    REZERWACJA ! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33m2 położone na 3 ostatnim piętrze bloku budowanego w technologii tradycyjnej murowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2-3pokojowe 50 m2 Katowice Gliwicka ok. centrum 279 000
    1 / 10
    2-3pokojowe 50 m2 Katowice Gliwicka ok. centrum 279 000

    Katowice

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    MIESZKANIE 49 m2 - 2 pokojowe Rozkład: duży przestronny salon 26m2 (także z możliwościa podzielenia ścianką na 3-4 pokoi) sypialnia ok.10m2, kuchnia (meble kuch), przedpokój, łazi...

  • Apartamenty Tarnowskie Góry
    1 / 8
    Apartamenty Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 575 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA2026 r. - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie - "OSIEDLE POD GWIAZDAMI" Apartamenty PREMIUM - bezczynszowe, - na parterze z dużym ogródkiem lub na piętrze z dużym...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark

    Bytom » Rozbark

    • 284 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie po remoncie w Bytomiu (Rozbark)! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 50,00 m² , położonego w atrakcyjne...

  • Mieszkanie Bytom, Aleja Legionów
    1 / 4
    Mieszkanie Bytom, Aleja Legionów

    Bytom

    • 179 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ***SPRZEDANE*** Wyłącznie u nas! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13m, usytuowane na parterze, co zapewnia wygodne i bezproblemowe wejście szczególn...

  • Mieszkanie Bytom, Wilhelma Prokopa
    1 / 8
    Mieszkanie Bytom, Wilhelma Prokopa

    Bytom

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,32 m2, usytuowane na 1 piętrze budynku po termomodernizacji w Bytomiu dzielnicy Rozb...

  • Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 610 974 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Apartament M/35 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/35 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 491 233 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/119 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/119 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 400 830 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/79 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/79 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 400 830 zł cena
    • 400 830 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Apartament M/134 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/134 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 967 672 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament M/135 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/135 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 441 048 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament M/62 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/62 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 1 050 497 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 10 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro