• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(1 592)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w luksusowym apartamencie z prywatnym ogrodem i tarasem na prestiżowym osiedlu Biały Kamień, tuż przy Polu Mokotowskim. Najważniejsze cechy nieruchomości: • Prestiżowa...

  • Kawalerka ul.Syreny
    1 / 5
    Kawalerka ul.Syreny

    Warszawa

    • 530 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania kawalerka 26,40m 2 z dużym ustawnym pokojem 16 m . Okolica spokojna w otoczeniu zieleni p. Wysoki parter. Kawalerka w świetnej komunikacji blisko tramwaj ,autobus. B...

  • WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY
    1 / 16
    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 26 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY – ORDONA 5 Na sprzedaż oferujemy stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m², położone na ostatnim piętrze nowocze...

  • ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia - 76,6 m2 - kameralne, zielone osiedle przy ul. Kamińskiego. Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju z obecnej kuchni. Polecam pr...

  • 2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Pradze Południe - Grochów. Powierzchnia mieszkania wynosi 47 m2. Lokal jest usytuowany w bloku z cegły z lat 50 -tych. Mieszkanie jest dwustronn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa

    Warszawa

    • 1 354 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową nieruchomość w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości zamieszkania b...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Bitwy Warszawskiej 1920 r.
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Bitwy Warszawskiej 1920 r.

    Warszawa

    • 665 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Filip Malesa tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe...

  • Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania
    1 / 7
    Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania

    Warszawa

    • 2 010 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne segmenty położone w zachodniej części Estepony, w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Costa del Sol. Nieruchomości oferują 2 sypialnie, powierzchnię od 230 m² do 2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje mieszkanie 60m2
    1 / 9
    2 pokoje mieszkanie 60m2

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w bloku z biaľej cegły ocieplany w okolicy nowych osiedli mieszkaniowych w najblizszej odleglosci sklepy wszelkiego rodzaju,szkola ,przedszkole,żłobek ,przystanek autobu...

  • Trafiony Zatopiony i nawet jest woda w kranie
    1 / 15
    Trafiony Zatopiony i nawet jest woda w kranie

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Strzał w dziesiątkę z Łuku na Łukowskiej Podobno każdy w życiu oddaje kilka ważnych strzałów. Jedni celują w karierę, inni w wakacje życia, a jeszcze inni… w idealne mieszkanie....

  • Klimatyczne 1 pokojowe o pow. 29,2m2 ul. Tyszkiewicza, Wola
    1 / 8
    Klimatyczne 1 pokojowe o pow. 29,2m2 ul. Tyszkiewicza, Wola

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 1 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 29,2 m2 na Woli. 1 piętro w 3 piętrowej kamienicy. Widna, oddzielna kuchnia, ustawny pokój.Wystawa okien na wsc...

  • Komfortowe mieszkanie - Wola
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie - Wola

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 19 621 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, dwustronnego mieszkania z loggią o powierzchni 8,16 m2, położonego na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu WoW...

  • Apartamenty inwestycyjne Dominikana Punta Cana
    1 / 6
    Apartamenty inwestycyjne Dominikana Punta Cana

    Warszawa

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego! Nowoczesna inwestycja w sercu Bávaro–Punta Cana oferuje apartamenty 2‑ i 3‑pokojowe, przestronne penthouse’y 4‑pokojowe oraz ekskluzywne...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Popularna
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Popularna

    Warszawa

    • 759 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI! Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem!!! Podst...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 719 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | przy metrze Księcia Janusza Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w lokalizac...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 820 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | przy metrze Księcia Janusza Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w dobrz...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Miła

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miła

    • 2 399 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 630 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938 r...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego

    Warszawa

    • 870 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niezwykle ustawne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, łazienką oraz osobną toaletą.  Mieszkanie jest w położone na pierwszym piętrze kameralnego trzyklatkowego budyn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Pyry, Ludwinowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Pyry, Ludwinowska

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości FindSQUARE ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na part...