• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(1 584)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 43 m² | ogródek 16 m² | 100 m od metra | Stary Mokotów Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43 m² na warszawskim Starym Moko...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie
    1 / 9
    Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    To mieszkanie ma coś, czego nie da się kupić w nowym budownictwie — światło, przestrzeń i charakter. Położone na 4. piętrze ceglanej kamienicy przy Kickiego 26, jest jedynym lokal...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo wykończony apartament 3 pokojowy w Rezydencji pod Orłem przy ul. Bukowińskiej z recepcją i basenem w budynku. AUTOBUS, TRAMWAJ i METRO WILANOWSKA 500m Mamy przyjemność zapr...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Aleja Władysława Reymonta

    Warszawa » Bielany » al. Aleja Władysława Reymonta

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al.  Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi:- Duży jasny p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 4 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Kamienica z 1993r. położona blisko ul. Emilii Plater i Hotelu Rialto. Dwa mieszkania na piętrze, balkon, W promieniu kilku minut spacerem znane i lubiane restauracje, Hala Koszy...

  • 3 przestronne pokoje, Przystań Włochy
    1 / 16
    3 przestronne pokoje, Przystań Włochy

    Warszawa

    • 997 101 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy — zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskie...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 pokoje bez podatku Pcc!
    1 / 16
    4 pokoje bez podatku Pcc!

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 16 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż zupełnie nowe, jasne i ciche mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2025 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie...

  • ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż nowe, w stanie deweloperskim, ustawne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,5 m2 położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na kameralnym osiedlu przy ul. Hema...

  • Sprzedam przytulną kawalerkę w terenie zielonym
    1 / 15
    Sprzedam przytulną kawalerkę w terenie zielonym

    Warszawa

    • 555 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam uroczą kawalerkę w terenie zielonym w pobliżu Centrum Handlowego Targówek i stacji metra M2 (8 minut do stacji). Wszędzie blisko: sklepy, przystanki, przychodnia, kościół...

  • ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅
    1 / 12
    ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli szukasz, ciche, ciepłego, wygodnego miejsca do zamieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej na Białołęce to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle zapewnia zaró...

  • Super mieszkanie 38.5 m
    1 / 9
    Super mieszkanie 38.5 m

    Warszawa

    • 565 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie 38,5 metra na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z pięknym widokiem na Warszawę . Blok ocieplony, z 1966 roku , do lokalu przynależy piwnica, są dwie windy. Mieszkanie z b...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 56,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu Muranów, ul. Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, 2 pokojowe, dwustronne, do wprowadzenia w Centrum, kamienica Kamienica z 1953r, kamienica Dwustronne, ekspozycja północ-południe Wysokie, 2,80m Piwnica 6 m Dostępne...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wawrzyńca Surowieckiego
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wawrzyńca Surowieckiego

    Warszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ursynowie Niski, kameralny budynek z 1994 r Osiedle zamknięte Ekspozycja wschodnio- zachodnia, dwustronne Balkon 7,4 m Piwnica 7,5 m Mieszkanie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Bobrowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Bobrowiecka

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m², położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowi...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Suwalskiej na spokojnym i zielonym osiedlu Bródno. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bl...

  • sprzedam mieszkanie 30 m Bemowo
    1 / 9
    sprzedam mieszkanie 30 m Bemowo

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie niezamieszkałe, do wprowadzenia od zaraz. 2pokoje 9 i 12m2, ciemną kuchnie 3m2, łazienkę z wanną 3m2 i przedpokój około 3 m W mniejszym pokoju szafa w zabudowi...

  • 2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra
    1 / 6
    2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pak samodzielnych kawalerek tuż przy stacji METRO MŁOCINY Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,9 m² podzielone na 2 niezależne kawalerki,  wyremontowane oi w pełn...