• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(1 592)
  • Mieszkanie Warszawa Ochota
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania Apartement w Triton Park, Grójecka 194, Osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 50,6 m2 Składa się z2 pokoji...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabryczna
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabrycz...

    Warszawa

    • 2 760 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 23 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście w...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 8 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residen...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Stryjeńskich
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Stryjeńskich

    Warszawa

    • 1 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 15 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z widokiem na Las Kabacki | ul. Stryjeńskich 19 115,5 m² | 4 pokoje | Dwupoziomowy | Klimatyzacja Przestronny, dwupoziomowy apartament położony na warszawskim Natolinie...

  • Bródno/Metro/2oddzielne pokoje/Gotowe do wprowadzenia
    1 / 7
    Bródno/Metro/2oddzielne pokoje/Gotowe do wprowadzenia

    Warszawa

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², idealne zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 37 m²/2 pokoje/Bródno/Metro/Idealne na start lub inwestycję
    1 / 8
    37 m²/2 pokoje/Bródno/Metro/Idealne na start lub inwestycję

    Warszawa

    • 515 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m² położone na warszawskim Bródnie – dynamicznie rozwijającej się części Targówka z dostępem do metra i pełnej inf...

  • 1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska
    1 / 9
    1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne i jasne jednopokojowe, blisko pięćdziesięciometrowe mieszkanie z balkonem na dziedziniec, usytuowane na trzecim piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy z cegły wybudowan...

  • NOWE Mieszkanie 25,29 m2
    1 / 12
    NOWE Mieszkanie 25,29 m2

    Warszawa

    • 396 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Bud...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 16
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 488 288 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 14
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 730 158 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    3 pokoje na Bemowie-Lotnisku - 10. piętro, spektakularne zachody słońca i świetna komunikacja z centrum. MDP Partners ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, jasne...

  • Apartamenty z widokiem na morze – Casares
    1 / 9
    Apartamenty z widokiem na morze – Casares

    Warszawa

    • 1 689 889 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 17 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na południu Hiszpanii są miejsca, gdzie życie naturalnie zwalnia. Poranna kawa na tarasie, ponad 300 słonecznych dni w roku i widok na Morze Śródziemne – to codzienność, którą ofer...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Marki

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Marek ul. Tadeusza Rejtana 19a znajdujące się na zamkniętym osiedlu, brama otwierana z pilota. Bezproblemowe parkowanie nawet 3 aut. Do mieszkania prz...

  • 2-POKOROWE blisko PKP
    1 / 5
    2-POKOROWE blisko PKP

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota i glazura.. W bliskiej okol...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mokotów | ul. Batorego | 37,9 m² | Balkon 5 m² | Przy Polu Mokotowskim Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m², położone na 4. piętrze w 16-piętrowym budynku z 196...

  • Mieszkanie 49.2m2
    1 / 16
    Mieszkanie 49.2m2

    Ząbki

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkach ul.Calineczki o powierzchni 49.2m2 aneks kuchenny z pokojem 25m2 drugi pokój 15m2 przedpokój około 5m2 łazienka 4.5m2 plus balkon 6m2 do tego jest mie...

  • GOTOWE DO REMONTU | TUŻ OBOK WUM

    Warszawa » Ochota » ul. Żwirki i Wigury

    • 759 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dla wynajmujących mieszkania na pokoje lub kawalerki. Tylko 400m do Warszawskiego Uniwersyte...