• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zielona Góra
  • Gorzów Wielkopolski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

(135)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 220 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizac...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W NISKIM BLOKU NA 1 PIĘTRZE MIESZKANIE 2 POKOJOWE – GÓRCZYN LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana lubianej i cieszącej się dużą popularnością dzielnicy – Górczyn (ul. Wróblewski...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 9
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 225 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Śródmieście. To bardzo dobrze skomunikowana c...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 275 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-POKOJOWE MIESZKANIE NA 1 PIĘTRZE W NISKIM BLOKU – GÓRCZYN LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w jednej z najbardziej lubianych i popularnych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego – Gó...

  • 2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń
    1 / 15
    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń

    Gorzów Wielkopolski

    • 369 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | ul. Staffa | balkon z widokiem na zieleń | 369 000 zł Na sprzedaż jasne, słoneczne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², poło...

  • Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż
    1 / 11
    Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż

    Gorzów Wielkopolski

    • 659 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,66 m2, zlokalizowanego na os. Manhattan. Oferowany lokal położony na trzecim piętrze w niskim bloku,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 589 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą – w pobliżu zn...

  • Przytulne 3 pokoje z dużym balkonem, Górczyn
    1 / 16
    Przytulne 3 pokoje z dużym balkonem, Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie, do którego chce się wracać Są wnętrza, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Nie próbują niczego udowadniać. Po prostu zapraszają światłem, proporcją przest...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Europejskim. To jedna z najlepiej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną i...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 338 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to jedna z popularnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługow...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    wynajme nowe wykończone mieszkanie na Manhattanie . 2200 zł alt text for imageOblicz koszt i ratę kredytu w 11 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne media 460 zł Poziom: Parter Ume...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Słoneczne Wyremontowane Mieszkanie 2 pokojowe. Powierzchni 47,20 m2 1 piętro z windą Wszystkie okna od strony południowej zachodniej. Mieszk...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe Górczyn 2200 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne media 550 zł Poziom: 3 Umeblowane:...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe w nowym budynku na Jana Pawła II 2100 zł alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Cena za m²: 5774.65 zł/m² Poziom:...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 178 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    1500zł 36,70 m² 4 850,14 zł/m² Skontaktuj się niezwłocznie nadzwyczajne zainteresowanie Piętro: 6/10 Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 1972 Miejsce parkingowe: parking publiczny / na u...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64,70 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Górczyn. Na metraż nieruchomości składają się trzy pokoje, widna kuchnia, przedpokój oraz łaz...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Gorzów Wielkopolski, Centrum Cena1500zł Powierzchnia: 33,7 m² kawalerka, o pow. 33,70 mkw, zlokalizowana w Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku. Na miesz...

  • Mieszkanie nawynajem
    1 / 4
    Mieszkanie nawynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie w niskim kameralnym bloku! 1800 zł 4 368 zł/m² Obsługa zdalna Obsługa zdalna Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia 57 m² Forma własności pełna własność Liczba...