• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Gorzów Wielkopolski

(32)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługow...

  • Mieszkanie 2 pokojowe, ul. Dunikowskiego -od zaraz
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe, ul. Dunikowskiego -od zaraz

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,47 m2, położone na IV piętrze w IV piętrowym, ocieplonym budynku, na os. Staszica, ul. Dunikowskiego. Na wyżej wymienioną powierzchnię składają się: 2 p...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    wynajme nowe wykończone mieszkanie na Manhattanie . 2200 zł alt text for imageOblicz koszt i ratę kredytu w 11 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne media 460 zł Poziom: Parter Ume...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe Górczyn 2200 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne media 550 zł Poziom: 3 Umeblowane:...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe w nowym budynku na Jana Pawła II 2100 zł alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Cena za m²: 5774.65 zł/m² Poziom:...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 178 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    1500zł 36,70 m² 4 850,14 zł/m² Skontaktuj się niezwłocznie nadzwyczajne zainteresowanie Piętro: 6/10 Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 1972 Miejsce parkingowe: parking publiczny / na u...

  • MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM
    1 / 13
    MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski...

  • Nowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z piwnicą
    1 / 12
    Nowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z piwnicą

    Gorzów Wielkopolski

    • 419 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem i wyposażeniem, dostępne od ręki w rejonie ul. Kostrzyńskiej (Kadetów) w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajme
    1 / 8
    Wynajme

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2pokojowe umeblowane nowe mieszkanie .dookoła sklepy i dobra komunikacja ,przedszkola ,szkoła .osiedle magnolia

  • Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku, którą możesz urządzić po swojemu. Kam...

  • 3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów
    1 / 11
    3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem, dostępne od ręki na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni prawie 57,34 m...

  • Mieszkanie 2 pokojowe na os. Słonecznym
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe na os. Słonecznym

    Gorzów Wielkopolski

    • 248 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow 37 mkw + dodatkowo 6mkw zabudowanego korytarza do wyłącznego użytku właścicieli. Mieszkanie jest położone na 4 piętrze w wysokim bloku przy ul...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 700 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie ul. Obrońców Pokoju w Gorzowie Wlkp. 1700 Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia: 31,50 m² Liczba pokoi: 2 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 3 Liczba pięter: 5 Rok...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 650 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OKAZJA 2-pokojowe mieszkanie os. Dolinki 1650 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Poziom: 2 Umeblowane:...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie 40m2 - II piętro-świetna lokalizacja 1850 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywa...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Gorzów Wielkopolski, Os. Słoneczne Cena wynajmu: 1 100 zł Powierzchnia: 38 m² Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o pow. 38 mkw, zlokalizowane na osiedlu Staszica. Mieszkanie usy...