• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dwupoziomowe Gorzów Wielkopolski

(8)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 479 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica. To bardzo dobra, ceniona lokalizacja spokojna, a jednocześnie świetnie skomunikowana z cen...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 689 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Bliskość sklepów, restauracji, punktów usługowy...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola or...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszko...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Górczyn

    • 589 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Atrakcyjne Duże Mieszkanie 144m2 Osiedle Europejskie, Go...

    Gorzów Wielkopolski

    • 860 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne duże mieszkanie w nowym bloku 144m2 osiedle Europejskie Sprzedam duże 2/3 poziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 144 mkw. (licząc 3 poziomy PARTER 66 m2, PIĘTRO 56 m2...