• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Gorzów Wielkopolski

(13)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 338 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to jedna z popularnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajd...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie 40m2 - II piętro-świetna lokalizacja 1850 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywa...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 54m, Górczyn G. Roweckiego 2200 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz koszt i ratę kredytu w 11 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Cena za m²: 5537.04 zł/m² Pozi...

  • Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów
    1 / 10
    Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 999 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Staszica Gorzów Wielkopolski Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni prawie 45,5 m2 położone na 3 piętrze 4 piętrow...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTAZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica. To bardzo dobra lokalizacja z szybkim...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 659 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Wincentego Witosa. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście doskona...

  • Mieszkanie dla Ciebie od zaraz!
    1 / 8
    Mieszkanie dla Ciebie od zaraz!

    Gorzów Wielkopolski

    • 459 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne, przestronne mieszkanie po remoncie na osiedlu Staszica! 3 niezależne pokoje, funkcjonalna i ergonomiczna w pełni wyposażona kuchnia (nowa zmywarka, piekarnik i okap) oraz k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe
    1 / 14
    Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zacisze w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 60 m2 na 3 piętrze bloku 4-piętrowego nieopodal parku. Mieszkanie po remoncie: ś...

  • KOMFORTOWE M3 NA OS. EUROPEJSKIM
    1 / 10
    KOMFORTOWE M3 NA OS. EUROPEJSKIM

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na ul. Londyńskiej. Pow. 53,2 m2, II piętro. Luksusowe mieszkanie, jasne i przestrzenne. Świeżo po remoncie Stan idealny. Dobrze wypo...

  • Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie

    Gorzów Wielkopolski

    • 269 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie 5 lat temu. Dzielnica: Zakanale. Polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 34 m2 położone na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie...

  • Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow 49,89mkw; 2-pokojowe z oddzielną kuchnią położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym w centrum Gorzowa. Układ dwustronny z dużą, widną kuchnią, salon z balkonem; duż...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubniewice

    • 255 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Skwierzyna
    1 / 16
    Mieszkanie Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Skwierzyny, przy ulicy Bolesława Chrobrego. To bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoł...

  • Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach
    1 / 11
    Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach

    Krzeszyce

    • 169 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 6 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    REZERWACJA Słoneczna przestronna kawalerka o pow. 27mkw położona na parterze w niskim bloku w Krzeszycach. Mieszkanie przeszło 6 lat temu gruntowny remont: wymienione zostały okna...

  • Mieszkanie Brzoza
    1 / 16
    Mieszkanie Brzoza

    Brzoza

    • 449 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W PEŁNI UMEBLOWANE MIESZKANIE Z DZIAŁKĄ I POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM – BRZOZA (JAK DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ) LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Brzoza – w pobliż...