• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Gorzów Wielkopolski

(11)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 338 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to jedna z popularnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście doskonale skomunikowana, z...

  • MIESZKANIE INWESTYCYJNE 2 MIESZKANIA W JEDEJ CENIE
    1 / 16
    MIESZKANIE INWESTYCYJNE 2 MIESZKANIA W JEDEJ CENIE

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w zadbanej kamienicy z pięknym widokiem na Zalew Warty. Bliskość pełnej infrastruktury sklepów...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 485 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Śródmieście. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dos...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście przy ulicy Walczaka - VILLA PARK, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szyb...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola or...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, Górczyn
    1 / 5
    Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,10 m², zlokalizowane przy ul. Wojciecha Bogusławskiego w Gorzowie Wielkopolskim (Górczyn). Miesz...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 595 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 350 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości