• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Gorzów Wielkopolski

(15)
  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe w nowym budynku na Jana Pawła II 2100 zł alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Cena za m²: 5774.65 zł/m² Poziom:...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 479 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica. To bardzo dobra, ceniona lokalizacja spokojna, a jednocześnie świetnie skomunikowana z cen...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 9
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• MIESZKANIE INWESTYCYJNE 2 MIESZKANIA W JEDEJ CENIE
    1 / 16
    MIESZKANIE INWESTYCYJNE 2 MIESZKANIA W JEDEJ CENIE

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w zadbanej kamienicy z pięknym widokiem na Zalew Warty. Bliskość pełnej infrastruktury sklepów...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 494 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo - usług...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 950 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym Osiedle Górczyn. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej. W niedal...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 73,11 m2 usytuowany na poziomie III piętra w III...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 4 500 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 172 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położonej w Gorzowie Wielkopolskim - Śródmieście. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 715 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorz...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 595 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Górczyn

    • 567 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Atrakcyjne Duże Mieszkanie 144m2 Osiedle Europejskie, Go...

    Gorzów Wielkopolski

    • 860 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne duże mieszkanie w nowym bloku 144m2 osiedle Europejskie Sprzedam duże 2/3 poziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 144 mkw. (licząc 3 poziomy PARTER 66 m2, PIĘTRO 56 m2...

  • Mieszkanie,  Gorzów Wlkp - Centrum,  3 000 zł
    1 / 8
    Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Centrum, 3 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o pow. 120 m2 zlokalizowany na poziomie I piętra w niskiej II kondygnacyjnej kamienicy, położone w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta. Nier...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Barlinek
    1 / 16
    Mieszkanie Barlinek

    Barlinek

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe w dobrej lokalizacji. W pobliżu las, jeziora, szpital, przychodnia lekarska, szkoła, sklepy, zakłady pracy, węzeł komunikacyjny (PKS, BUS). Nowe okna. Podłogi...