• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Gorzów Wielkopolski

(61)
  • 2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń
    1 / 15
    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń

    Gorzów Wielkopolski

    • 369 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | ul. Staffa | balkon z widokiem na zieleń | 369 000 zł Na sprzedaż jasne, słoneczne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², poło...

  • Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż
    1 / 11
    Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż

    Gorzów Wielkopolski

    • 659 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,66 m2, zlokalizowanego na os. Manhattan. Oferowany lokal położony na trzecim piętrze w niskim bloku,...

  • Przytulne 3 pokoje z dużym balkonem, Górczyn
    1 / 16
    Przytulne 3 pokoje z dużym balkonem, Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie, do którego chce się wracać Są wnętrza, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Nie próbują niczego udowadniać. Po prostu zapraszają światłem, proporcją przest...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    wynajme nowe wykończone mieszkanie na Manhattanie . 2200 zł alt text for imageOblicz koszt i ratę kredytu w 11 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne media 460 zł Poziom: Parter Ume...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe Górczyn 2200 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne media 550 zł Poziom: 3 Umeblowane:...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64,70 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Górczyn. Na metraż nieruchomości składają się trzy pokoje, widna kuchnia, przedpokój oraz łaz...

  • MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM
    1 / 13
    MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne

    Gorzów Wielkopolski

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Słonecznym. To bardzo zielona i ceniona lokalizacja, dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku, którą możesz urządzić po swojemu. Kam...

  • Odświeżone mieszkanie, 1 piętro, ul. Warszawska
    1 / 12
    Odświeżone mieszkanie, 1 piętro, ul. Warszawska

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,91 m2, położonego na 1 piętrze w dwukondygnacyjnej kamienicy, oddanej do użytku w 1928 roku. Nieruchomość zlokalizowana n...

  • 3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów
    1 / 11
    3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem, dostępne od ręki na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni prawie 57,34 m...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 339 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część Gorzowa Wielkopolskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • Mieszkanie w Rezydencji przy Młynie
    1 / 10
    Mieszkanie w Rezydencji przy Młynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu, w Rezydencji przy Młynie. Lokal usytuowany na parterze, w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym p...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o pow. 57,60 m2 na 1 piętrze kamienicy z czystą i odnowioną klatką schodową. Pomieszczenia: - sal...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście doskonale skomunikowana, z...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w doskonale skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje,...

  • Mieszkanie 86m2 centrum
    Mieszkanie 86m2 centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 395 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w kamienicy 86m2 w centrum Gorzowa przy ulicy Wodnej. Mieszkanie posiada: trzy duże pokoje - jeden pokój z oszklonym balkonem, Dużą kuchnie, Łazienkę oraz...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 54m, Górczyn G. Roweckiego 2200 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz koszt i ratę kredytu w 11 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Cena za m²: 5537.04 zł/m² Pozi...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 444 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w samym sercu Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Śródmieście miejscu, które łączy miejski klimat z dostępem do terenów zielonych. W najbliższym...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 379 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 3-POKOJOWE NA 1 PIĘTRZE – GÓRCZYN, UL. WITOSA LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego – Górczyn, ul. Witosa...