• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Gorzów Wielkopolski

(61)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie

    Gorzów Wielkopolski

    • 345 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTA ZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Zawarcie, przy ulicy Towarowej. To dobrze skomuniko...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych części...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 689 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Bliskość sklepów, restauracji, punktów usługowy...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 433 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych i wygodnych części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdu...

  • Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów
    1 / 10
    Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 999 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Staszica Gorzów Wielkopolski Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni prawie 45,5 m2 położone na 3 piętrze 4 piętrow...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTAZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica. To bardzo dobra lokalizacja z szybkim...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 615 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz do...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na dobrze znanym i cenionym osiedlu Staszica w Gorzów Wielkopolski. Okolica jest b...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście przy ulicy Walczaka - VILLA PARK, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szyb...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 519 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski Śródmieście, na prestiżowym osiedlu Rezydencja przy Młynie przy ulicy Wyszyńskiego. Lokalizacja zapewnia szybki i wygod...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola or...

  • Do wynajęcia nowy apartament 3-pokojowy  Górczyn
    1 / 8
    Do wynajęcia nowy apartament 3-pokojowy Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia słoneczny apartament 3-pokojowy z otwartą kuchnią o pow. 49,5 mkw położony na parterze w nowym bloku (2022r) na Górczynie przy ul. Prądzyńskiego. Wykończony w bardzo d...

  • Mieszknie II-poziomowe 72mkw na Górczynie
    1 / 12
    Mieszknie II-poziomowe 72mkw na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 439 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 72mkw położone na 4 piętrze w bloku z 2003r. na Górczynie. Lokal składa się z 2 poziomów: na 1 (42mkw) jest salon z kuchnią, łazi...

  • 3 pok w nowym bloku z windą na Górczynie
    1 / 10
    3 pok w nowym bloku z windą na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 417 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UMOWA PRZEDWSTĘPNA. Mieszkanie o pow 48mkw, 3-pokojowe z aneksem kuchennym położone na 2 piętrze w 10-letnim bloku 5-piętrowym z windą na os. Manhattan. Składa się z salonu z aneks...

  • 3pok z pięknym widokiem przy parku na os. Dolinki
    1 / 5
    3pok z pięknym widokiem przy parku na os. Dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem o pow. 48mkw położone na 7 piętrze w bloku 10p. na os. Dolinki. Nowe drzwi wejściowe i okna PCV; reszta nadaje się do remontu....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 659 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Wincentego Witosa. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście doskona...

  • Przestronne 3 pok. 60mkw na Os.Staszica 5500zł/mkw
    1 / 10
    Przestronne 3 pok. 60mkw na Os.Staszica 5500zł/mkw

    Gorzów Wielkopolski

    • 335 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60mkw położone w niskim bloku na 4p. na os. Staszica. Mieszkanie w dobrym standardzie, bardzo zadbane do wprowadzenia. Kuchnia...

  • Mieszkanie dla Ciebie od zaraz!
    1 / 8
    Mieszkanie dla Ciebie od zaraz!

    Gorzów Wielkopolski

    • 459 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne, przestronne mieszkanie po remoncie na osiedlu Staszica! 3 niezależne pokoje, funkcjonalna i ergonomiczna w pełni wyposażona kuchnia (nowa zmywarka, piekarnik i okap) oraz k...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne

    Gorzów Wielkopolski

    • 381 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, zielonym i dobrze skomunikowa...

  • Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe os. Staszica Gorzów
    1 / 9
    Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe os. Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 47,8 m2 na parterze bloku 4-piętrowego. Dolna instalacja elektryczna miedziana...