• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Gorzów Wielkopolski

(61)
  • 3 pok na ul. Wyczółkowskiego
    1 / 13
    3 pok na ul. Wyczółkowskiego

    Gorzów Wielkopolski

    • 325 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    UMOWA PRZEDWSTĘPNA. Mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 47,3 mkw położone na 7 piętrze w wysokim bloku na os. Staszica przy ul. Wyczółkowskiego. Standard: do zamieszkani...

  • Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe
    1 / 14
    Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zacisze w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 60 m2 na 3 piętrze bloku 4-piętrowego nieopodal parku. Mieszkanie po remoncie: ś...

  • KOMFORTOWE M3 NA OS. EUROPEJSKIM
    1 / 10
    KOMFORTOWE M3 NA OS. EUROPEJSKIM

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na ul. Londyńskiej. Pow. 53,2 m2, II piętro. Luksusowe mieszkanie, jasne i przestrzenne. Świeżo po remoncie Stan idealny. Dobrze wypo...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    - MIESZKANIE 3 pokojowe na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim - Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 46 m2 położone na 6 piętrze wieżowca z dwoma mieszkaniami...

  • Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica - Gorzów Wielkopolski Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m (łącznie z pomieszczeniami przynależnymi 53,98 m)...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 434 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkt...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Osiedle Staszica to jedna z najbardziej funkcjonalnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego....

  • MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ
    1 / 16
    MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

    Gorzów Wielkopolski

    • 485 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na poziomie parteru w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położone w Gorzowie Wielkopolskim –...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 337 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2 zlokalizowane na VII w X piętrowym bloku mieszkalnym, położone w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica. W skład...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 569 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 88 m2 usytuowany na poziomie VI piętra w VI kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wyposażonym w windę,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 465 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 59,74 m2 usytuowane na poziomie II piętra w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położony w Gorzowie Wielkopolsk...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 380 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Górczyn

    • 589 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 76,24 m2 usytuowane na poziomie I piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. W chwil...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 599 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na I piętrze w III kondygnacyjnej kamienicy zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta. Mi...

  • Mieszkanie os Europejskie 49,68 Gorzów Wielkopolski sprzedam

    Gorzów Wielkopolski

    • 347 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim na os. Europejskim o powierzchni 49.86 m2 usytuowane na 2 piętrze. Budynek oddany do użytku w 2015r. Blok budnexu. Na po...