• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

(135)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 434 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkt...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Osiedle Staszica to jedna z najbardziej funkcjonalnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 362 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,74 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn....

  • MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ
    1 / 16
    MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

    Gorzów Wielkopolski

    • 485 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na poziomie parteru w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położone w Gorzowie Wielkopolskim –...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 73,11 m2 usytuowany na poziomie III piętra w III...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 51,37 m2 usytuowane na parterze w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położone w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica...

  • Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow 49,89mkw; 2-pokojowe z oddzielną kuchnią położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym w centrum Gorzowa. Układ dwustronny z dużą, widną kuchnią, salon z balkonem; duż...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 337 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2 zlokalizowane na VII w X piętrowym bloku mieszkalnym, położone w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica. W skład...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 569 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 88 m2 usytuowany na poziomie VI piętra w VI kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wyposażonym w windę,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 715 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorz...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 29,31 m2 usytuowane na poziomie parteru w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 375 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn. M...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 515 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu znaj...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 565 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn. M...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 465 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 59,74 m2 usytuowane na poziomie II piętra w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położony w Gorzowie Wielkopolsk...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 595 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 350 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości