• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski
  • Zielona Góra
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

(135)
  • MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM
    1 / 13
    MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne

    Gorzów Wielkopolski

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Słonecznym. To bardzo zielona i ceniona lokalizacja, dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta...

  • SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów
    SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 285 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dostępne od ręki w samym centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,81 m2 położone na 2 piętrze 4...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 398 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najl...

  • Nowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z piwnicą
    1 / 12
    Nowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z piwnicą

    Gorzów Wielkopolski

    • 419 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem i wyposażeniem, dostępne od ręki w rejonie ul. Kostrzyńskiej (Kadetów) w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pok...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 479 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica. To bardzo dobra, ceniona lokalizacja spokojna, a jednocześnie świetnie skomunikowana z cen...

  • Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku, którą możesz urządzić po swojemu. Kam...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 9
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Odświeżone mieszkanie, 1 piętro, ul. Warszawska
    1 / 12
    Odświeżone mieszkanie, 1 piętro, ul. Warszawska

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,91 m2, położonego na 1 piętrze w dwukondygnacyjnej kamienicy, oddanej do użytku w 1928 roku. Nieruchomość zlokalizowana n...

  • 3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów
    1 / 11
    3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem, dostępne od ręki na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni prawie 57,34 m...

  • Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os Staszica Gorzów
    1 / 11
    Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 298 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim Mieszkanie o pow. 45,64 m2 na parterze bloku 4 piętrowego (trzy mieszkania na każdej kondygnacji)....

  • 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego

    Gorzów Wielkopolski

    • 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ZAREZERWOWANE UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,86 m², usytuowanego na czwartym piętrze niskiego bloku przy u...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 339 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część Gorzowa Wielkopolskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • MIESZKANIE Z GARAŻEM ORAZ OGRÓDKIEM
    1 / 16
    MIESZKANIE Z GARAŻEM ORAZ OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 439 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Staszica to spokojna i zielona część Gorzowa Wielkopolskiego, ceniona przez mieszkańców za kameralną zabudowę oraz wygodę codziennego życia. W pobliżu znajdują...

  • Mieszkanie w Rezydencji przy Młynie
    1 / 10
    Mieszkanie w Rezydencji przy Młynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu, w Rezydencji przy Młynie. Lokal usytuowany na parterze, w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym p...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o pow. 57,60 m2 na 1 piętrze kamienicy z czystą i odnowioną klatką schodową. Pomieszczenia: - sal...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście doskonale skomunikowana, z...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone w kamienicy w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni 49,89 m². Lokal jest po kapitalnym remoncie, w mieszkaniu nikt dotychczas nie mieszkał,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w doskonale skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje,...