• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

(135)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych części...

  • SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os Słoneczne Gorzów
    1 / 12
    SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os Słoneczne Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 219 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os. Słoneczne Gorzów Wielkopolski. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,43 m2 + dodatkowe ok 4 m2 zabudowanego korytarza, usytuowane na 10 piętrze oc...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 689 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Bliskość sklepów, restauracji, punktów usługowy...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 433 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych i wygodnych części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdu...

  • Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów
    1 / 10
    Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 999 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Staszica Gorzów Wielkopolski Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni prawie 45,5 m2 położone na 3 piętrze 4 piętrow...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dos...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTAZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica. To bardzo dobra lokalizacja z szybkim...

  • BEZ POŚREDNIKÓW, ul. Śląska, blok, środek, I piętro, 2pokoje
    1 / 9
    BEZ POŚREDNIKÓW, ul. Śląska, blok, środek, I piętro, 2pokoje

    Gorzów Wielkopolski

    • 235 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Śląskiej. Lokal położony jest na I piętrze, pow. 35,27 m², w skład którego wchodzą: - dwa p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 615 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz do...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na dobrze znanym i cenionym osiedlu Staszica w Gorzów Wielkopolski. Okolica jest b...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście przy ulicy Walczaka - VILLA PARK, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szyb...

  • MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM
    1 / 14
    MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE - 2 POKOJOWE - OGRÓDKIEM - MIEJSCE POSTOJOWE LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 950 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym Osiedle Górczyn. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej. W niedal...

  • Przestronna kawalerka w bloku na 1 p. na Górczynie
    1 / 13
    Przestronna kawalerka w bloku na 1 p. na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 227 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJA Przestronna, słoneczna kawalerka o pow. 37,10mkw położona na 1 piętrze w niskim bloku na os. Manhattan. Składa się z oddzielnej kuchni z dwoma oknami, dużego pokoju z dw...

  • Okazja, Mieszkanie jednopokojowe 23 m2, Gorzow Wielkopolski
    Okazja, Mieszkanie jednopokojowe 23 m2, Gorzow Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 180 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Cena wywolawcza 180000 zlotych prosze skladac oferty Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon,...

  • Okazja, Mieszkanie na sprzedaż, Gorzów Wielkopolski, 23 m2
    1 / 5
    Okazja, Mieszkanie na sprzedaż, Gorzów Wielkopolski, 23 m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 182 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, na podłodze pokoju...

  • Kawalerka na Sprzedaz, 23 m2, Gorzow Wielkopolski
    Kawalerka na Sprzedaz, 23 m2, Gorzow Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 181 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Kawalerka, cena do negocjacji, Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, na podłodze pokoju wy...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 519 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski Śródmieście, na prestiżowym osiedlu Rezydencja przy Młynie przy ulicy Wyszyńskiego. Lokalizacja zapewnia szybki i wygod...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola or...