• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gronów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(346)
  • Lokal Gdańsk Nowy Port

    Gdańsk » Nowy Port

    • 4 065 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu biura 90 m Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 90 m , zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Gdańska, w bezpośre...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 18 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem - Lokal handlowo-usługowy w sercu Wrzeszcza Cena: 19 000 PLN netto/miesięcznie Powierzchnia: 193 m Cena za m: 98 PLN netto Kluczowe atuty: - Doskonała lokaliza...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Polna

    Chwaszczyno » ul. Polna

    • 15 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNA  1000m2 DOSTĘPNE OD ZARAZLOKALIZACJALokal położony jest w miejscowości Chwaszczyno, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrów Gdyni i Gdańska, blisko...

  • Lokal Gdynia Dąbrowa ul. Chwaszczyńska

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Chwaszczyńska

    • 12 975 000 zł cena
    • 2 817 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Hala znajduję się przy obwodnicy. Ma świetny dojazd do całego trójmiasta a także bezpośredni dojazd do Autostrady A1 i S7 w kierunku Warszawy. Znajduję się w kompleksie...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 34 680 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa | do własnej aranżacji | SopotOferujemy na wynajem nowoczesne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane w budynku przy ul. Rzemieślniczej...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 18 975 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca prz...

  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Bukowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Bukowa

    • 2 100 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu gabinetu - idealny dla psychologa / terapeuty / socjologa / logopedyOferujemy do wynajęcia komfortowy gabinet zlokalizowany w dwupokojowym mieszkaniu o komfortowym s...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 7 480 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 136 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei Niepodległości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 11 083 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 201,5 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca p...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 4 923 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem  moduł biurowy z trzech gabinetów o pow. 89,5 m2.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 89,5 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemie...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 12 403 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal biurowy/modułowy o powierzchni 225,5 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei Nie...

  • Sale wykładowe/szkoleniowe/konferencyjne 15-65 m2
    1 / 7
    Sale wykładowe/szkoleniowe/konferencyjne 15-65 m2

    Gdańsk

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu sal wykładowych, szkoleniowych, konferencyjnych, komputerowych, rekrutacyjnych, zlokalizowanych w centrum Wrzeszcza. To idealna przestrzeń na z...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 41 280 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY OBIEKT BIUROWO-USŁUGOWY NA WYNAJEM - SOPOTOferujemy na wynajem nowoczesny, niezależny obiekt biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie — w doskona...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 9 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA WYNAJEM LOKAL BIUROWO - USŁUGOWY 86 m2LOKAL dostępny od ZARAZLOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardziej popularnych ulic, ul. Świętojańskie...

  • Sala taneczna, fitness, konferencyjna na wynajem (na godziny
    1 / 3
    Sala taneczna, fitness, konferencyjna na wynajem (na godziny

    Gdańsk

    • 100 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna sala z lustrami, idealna do prowadzenia zajęć tanecznych, fitness, jogi, a także szkoleń, warsztatów i konferencji. Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz – bardzo...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Jana Kilińskiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kilińskiego

    • 469 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia ŚwiętojańskaNa sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni p...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 5 150 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy na wynajem - Awiator, Al. Jana Pawła II 3B (Gdańsk)43 m² | parter | duże witryny Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 43 m², zlokalizowany na parterze...

  • Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska
    1 / 12
    Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska

    Gdynia

    • 2 300 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 17 m² położony w jednej z najbardziej ruchliwych i prestiżowych lokalizacji w Gdyni! Lokal znajduje się na rogu dwóch ni...

  • Lokal Gdynia Witomino ul. Chwarznieńska

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Chwarznieńska

    • 18 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!OBIEKT: Do wynajęcia obiekt o powierzchni użytkowej ok. 400 m2. Budynek składający się łącznie z czterech kondygnacji. (piwnica, parter, I piętro, poddasze użytkowe). P...

  • Lokal Gdańsk Oliwa ul. Stary Rynek Oliwski

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stary Rynek Oliwski

    • 5 285 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ✅ Lokal handlowo-usługowy / biurowy na wynajem✅ Lokalizacja: Gdańsk Oliwa, ul. Stary Rynek Oliwski✅ Powierzchnia: 108,43 m²✅ Czynsz najmu: 5284,56 PLN netto (6500 PLN brutto)✅ Kauc...