• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowiny Wielkie
  • Boguchwała
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(305)
  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 70 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Pepper House !!!GDYNIA ALTORIA - GOTOWY PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KAWIARNIA Z BAWIALNIĄ Do przejęcia oferujemy nowoczesny i w pełni wyposażony lokal o powierzchni 55 m², w...

  • Lokal Otomin ul.

    Otomin

    • 2 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 17 302 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!! ATUTY:- Dom z funkcją handlową- Otoczenie lasów i jeziora- Szybki dojazd do Gdańska LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Ot...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Gryfa Pomorskiego

    Gdynia » Mały Kack » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 630 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy 60,3 m² - Gdynia, ul. Gryfа PomorskiegoNa sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,3 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic G...

  • Lokal Żukowo ul.

    Żukowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna na sprzedaż - gotowy, prosperujący biznes w sercu Borów TucholskichNa sprzedaż niezwykle malowniczo położona nieruchomość z funkcjonującą i r...

  • Lokal Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 109 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty: Garaż w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji Wykafelkowana podłoga - łatwe utrzymanie czystości Brama garażowa z pilot...

  • 1 / 4
    Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 99 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 100% udziałów/nakładów w lokalu handlowo-usługowym o powierzchni 25 m², zlokalizowanym w atrakcyjnej części Wrzeszcza, przy ul. Kośc...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Ceynowy

    Chwaszczyno » ul. Ceynowy

    • 7 500 000 zł cena
    • 4 365 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż hala magazynowa z częścią biurowo- socjalną i frontowym salonem ekspozycyjno- sprzedażowym + DOM!!Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji Chwaszczyno z...

  • Lokal Gdańsk Orunia, Górna ul. Dywizji Wołyńskiej

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Dywizji Wołyńskiej

    • 999 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 10 516 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFFER AVAILABLE ONLY AT PEPPER HOUSE!!!Unique Investment Opportunity!Restaurant space for sale on Dywizji Wołyńskiej Street.Currently operating as an Italian restaurant under the n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Witolda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Witolda

    • 899 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym: nieruchomość obecnie pełni funkcję biurową; otwarty układ pomieszczeń pozwala na łatwą adaptację na przykład pod dwu...

  • Lokal Gdańsk Jasień ul. Limbowa

    Gdańsk » ul. Limbowa

    • 11 000 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE Na sprzedaż obiekt położony na gdańskim Jasieniu przy ul. Limbowej!W skład nieruchomości wchodzą:- budynek biurowy- warsztat - pawilon Posadowi...

  • Lokal Żukowo ul. Gdańska

    Żukowo » ul. Gdańska

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 886 m2 powierzchnia
    • 3 977 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Funkcjonująca Restauracja razem z Hotelem za kwotę 7 500 000 + VAT!!! ATUTY:- Lokalizacja - 30 km od Gdańska- 30 km...

  • Lokal Gdańsk Morena ul. Piecewska

    Gdańsk » ul. Piecewska

    • 270 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 756 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!Wyjątkowa inwestycja ! Do odstąpienia gotowa, dobrze prosperująca restauracja " Batumi Smak Gruzji ", ciesząca się dobrymi opiniam...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 16 472 zł cena
    • 568 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem powierzchnię magazynową o łącznej powierzchni 568 m², zlokalizowaną w samym centrum Gdańska - Śródmieściu, przy ul. Trakt św. Wojciecha. Lokal monitorowany, goto...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Na Stoku

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Na Stoku

    • 630 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 14 m² - Gdańsk Śródmieście, ul. Na Stoku Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 14 m², położoną w centrum Gdańska, przy ul. Na Stok...

  • Lokal Gdynia Wielki Kack ul. Myśliwska

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Myśliwska

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy położony w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack przy ul. Myśliwskiej.Lokal o powierzchni użytkowej 70,44 mkw....

  • Lokal Małkowo ul. Gdyńska

    Małkowo » ul. Gdyńska

    • 2 580 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 2 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!!ATUTY- Lokal handlowo-usługowo-mieszkalny - duża działka 2153 m2 z ogrodem- warsztat samochodowy- hotel- restauracja - część mieszk...

  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 2 400 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem wynajmu są dwa pomieszczenia biurowe o powierzchni 26 m2, w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku - Budynek B...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 9 900 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO: 9 pomieszczeń - 195 m2 w tym jedna kuchnia 15 m2 + wspólna łazienka + sala konferencyjna 30 m2. Podana cena uwzględnia parking dla samochodów...

  • Lokal Gdańsk ul. Mazowiecka

    Gdańsk » ul. Mazowiecka

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu:góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka  - 20,1 m2,piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2Lokal jest us...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 11 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy powstały w wyniku połączenia dwóch mniejszych lokali - o pow. 87 m².Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powie...