• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(305)
  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 15 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy 110-210 m² | wolnostojący budynek | witryny | WrzeszczDo wynajęcia nowoczesny lokal usługowy w wolnostojącym budynku przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsk.Nieruchomość mi...

  • Lokal Gdynia Oksywie ul. Bosmańska

    Gdynia » Oksywie » ul. Bosmańska

    • 15 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Komercyjnego w GdyniZ radością prezentujemy Państwu wyjątkową możliwość wynajmu lokalu komercyjnego o powierzchni 278 m², usytuowanego w nowoczesnym obiekcie...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 28 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 300 m² w wolnostojącym budynku | witryny | parking | podziałNowoczesna powierzchnia usługowa z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowana przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku...

  • Lokal Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 399 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Świetna inwestycja! Lokal użytkowy po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m²Na sprzedaż funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m², położony w centr...

  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 6 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na wynajem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino | Inwestycja Chwarzno PolankiNa wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 88 m², położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul....

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 8 820 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²....

  • Lokal Gdańsk Oliwa ul. Stary Rynek Oliwski

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stary Rynek Oliwski

    • 6 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny, bardzo jasny lokal usługowy o powierzchni 110 m², z funkcjonalnym podziałem na gabinety oraz zapleczem socjalnym. Przez wiele lat w tym miejscu funkcjonowała placówka...

  • Lokal Gdańsk Oliwa ul. Stary Rynek Oliwski

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stary Rynek Oliwski

    • 6 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny, bardzo jasny lokal biurowy o powierzchni 110 m².  Praktyczny układ przestrzeni i duże możliwości aranżacji pod działalność biurową, kancelarię, firmę szkoleniową, con...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 1 479 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 29 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 29 m² zlokalizowane w centrum Gdańska pr...

  • Lokal użytkowy w zielonej części Oliwy!

    Gdańsk » Oliwa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 600 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m² położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , skł...

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 100 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²...

  • Lokal Gdańsk Morena ul. Franciszka Schuberta

    Gdańsk » ul. Schuberta

    • 12 480 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 320 m², zlokalizowany w wolnostojącym budynku na gdańskiej Morenie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym tereni...

  • Lokal Gdańsk Morena ul. Franciszka Schuberta

    Gdańsk » ul. Schuberta

    • 9 087 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 223 m², zlokalizowany w wolnostojącym budynku na gdańskiej Morenie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym terenie, co za...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Portowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Portowa

    • 950 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy po generalnym remoncie w samym centrum Gdyni. W sąsiedztwie apartamentowca PORTOVA, Św. Piotra - Górski, hotel Hotton, Plac Kaszubski. Wejście do budynku bezpośre...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Wyspiańskiego

    • 1 150 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY WE WRZESZCZU, BARDZO DOBRZE WIDOCZNY Z ULICY. LOKALIZACJANieruchomość położona jest w dolnym Wrzeszczu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego. Miejsce bardzo dob...

  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 6 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy na wynajem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino | Inwestycja Chwarzno PolankiNa wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 88 m², położony na parterze nowoczesnego budynk...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 28 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości Wrzeszcza - przy ul. Jaśkowa Dolina na rogu z ul. Matejki. Obiekt o bogate...

  • Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kochanowskiego
    1 / 12
    Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kochanowskiego

    Gdańsk

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 35,3 m2 położonego w urokliwej i spokojnej gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz Dolny. BUDYNEK Lokal znajduje się w...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 851 506 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokaliza...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 2 392 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajmu kilka lokali usługowo-handlowych o powierzchni od 20 do 60 m.kw. w Centrum Handlowym GILDIA na gdańskiej Zaspie.Centrum handlowe położone jest przy ul. Rzeczyp...