• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głogów Małopolski +20 km
  • Sopot +20 km
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(305)
  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 5 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 42,70 m² do wynajęcia!Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 5 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 44,30 m² do wynajęcia!Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 44...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Sobótki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sobótki

    • 1 300 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 15 854 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży lokalu w centrum Gdańska!LOKAL:Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 82 m², położony na parterze budynku w jednej z najlepiej skomunikowanych części Gda...

  • Lokal Gdańsk Przymorze ul. Lęborska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Lęborska

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ - LĘBORSKA 25!KAMIENICA LĘBORSKA! Oferujemy na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej (poziom -1), położonej przy ul. Lęborskiej 25.  Wygodn...

  • Rumia Janowo, lokal usługowy na nowym osiedlu
    1 / 7
    Rumia Janowo, lokal usługowy na nowym osiedlu

    Gdynia

    • 273 253 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Osiedle Janowo Park III – Twoje miejsce na biznes Oferujemy lokal usługowy o powierzchni 31,14 m2. Położony jest w środku rozbudowującego się osiedla Janowo Park, a dodatkowo dosk...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m².Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia - w...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 5 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 50.00 m2 znajdujący się na parterze w eleganckiej, przykuwającej uwagę inwestycji "Kameralne Pogórze". Wejście do lokalu znajduje się...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 1 249 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wybierz swoje pomieszczenie biurowe według swoich potrzeb! Cena netto- zapraszam do kontaktu !LOKALIZACJA:Biura znajdują się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska jaką jest Wrz...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Osowa ul. Jednorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Jednorożca

    • 8 900 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 240 m² z biurem i zapleczem - Gdańsk Osowa. Położony w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dojazd oraz sprawną logistykę.Na wynajem funkcjonalny magazyn...

  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 6 900 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI W DOBREJ LOKALIZACJI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony na nowoczesnym osiedlu Chwarzno Polanki. To inwestycja...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 867 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 17 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 17 m² zlokalizowane w centrum Gdańska pr...

  • Lokal użytkowy Banino gm. Żukowo, Bosmańska
    Lokal użytkowy Banino gm. Żukowo, Bosmańska

    Banino

    • 599 999 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny Lokal Usługowo-Biurowy (66,5 m²) - Banino, ul. Bosmańska Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,5 m², usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego obiektu handlowo...

  • Lokal Żukowo ul. Kościerska

    Żukowo » ul. Kościerska

    • 2 400 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Żukowo położone jest w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta (ok. 20 km od Gdańska Głównego). Oferowany lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowym. Główne wejście do budynku prowadz...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Śródmieście, ul. Świętojańska, składający się z 2 pomieszczeń, w tym jedno open space, recepcja/hall z aneksem kuchennym, łazienka z wc oraz oddz...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 3 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący, 11-pokojowy (53 miejsca noclegowe) hostel w centrum Gdańska (dzielnica Śródmieście, a już niebawem Młode Miasto) o powierzchni ok. 300,00 m2...

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 3 039 076 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 22 851 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 618 345 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Apartament inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lok...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 039 076 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 22 680 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna*Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze pre...