• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(346)
  • Lokal Gdynia ul. Redłowska

    Gdynia » ul. Redłowska

    • 1 552 320 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 13 268 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdynia Redłowo | Lokal usługowo-biurowy 117,6 m | Witryna od ulicy | 2 poziomy | Idealny pod usługi i biuro Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 117,6 m, zlokalizowa...

  • Lokal Straszyn ul. Szmaragdowa

    Straszyn » ul. Szmaragdowa

    • 3 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej z...

  • Lokal Gdańsk Przeróbka ul. Siennicka

    Gdańsk » ul. Siennicka

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość idealnie nadaje się na punkt usługowy, hurtownię lub biuro bez konieczności na pływu klientów "z ulicy" - tymczasowo, w czasie remontu mostu Siennickiego.Dobry dostęp...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » pl. Jana Pawła II

    • 4 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA - GENIALNA WIDOCZNOŚĆ I OGROMNY POTENCJAŁ KLIENTÓWLokal znajduje się w prestiżowym kompleksie AVIATOR, przy al. Jana Pawła II, w samym sercu gdańskiej Zaspy. To miejsce...

  • Studio Fotograficzne Gdynia na Wynajem ~ Gdańsk Wynajmę
    1 / 2
    Studio Fotograficzne Gdynia na Wynajem ~ Gdańsk Wynajmę

    Gdynia

    • 50 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Studio Fotograficzne Gdynia na Wynajem ~ Wynajmę Studio Foto w Gdyni ~ 40 zł / h Szukasz studia fotograficznego w Gdyni ( Trójmiasto Sopot Gdańsk ) ( Rumia Reda Wejherowo ) na wyn...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Antoniego Abrahama

    Gdynia » Śródmieście » ul. Abrahama

    • 860 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 871 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 62 m2, położony w Śródmieściu, z ogromnymi witrynami na całą długość lokalu, w jednej z najbardziej aktywnych handlowo ulic Gdyni....

  • Lokal Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 35 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Wielkopolska 51 w Gdańsku. - UWAGA! Możlwiość zakupu tylko i wyłącznie dla właścicieli mieszkań w budynku p...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 80 000 zł cena
    • 1 637 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy obiekt na wynajem- Jaśkowa Dolina, Gdańsk WrzeszczOferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m², zlokalizowany w jednej z najbardziej p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Na Stoku

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Na Stoku

    • 2 160 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 48 m² - Gdańsk Śródmieście, ul. Na Stoku Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 48 m², położoną w centrum Gdańska, przy ul. Na Stok...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grunwaldzka

    • 20 363 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    _____Lokal użytkowy w sercu Wrzeszcza przy C. H. ManhattanLOKALIZACJA:Al. Grunwaldzka to główna arteria komunikacyjna Gdańska. Dziennie przejeżdżają tędy setki tysięcy ludzi. Duży...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 80 000 zł cena
    • 1 637 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk

    Gdańsk

    • 13 486 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podstawowe Informacje - Powierzchnia: 337,17 m - Piętro: II piętro - Rodzaj obiektu: budynek administracyjny - Przeznaczenie: biurowe - Stan: gotowe do użytkowa...

  • Lokal Gdańsk Orunia-św. Wojciech-Lipce

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce

    • 9 450 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podstawowe informacje - Przedmiot najmu: hala magazynowa - Powierzchnia magazynu: ok. 350 m - Przeznaczenie terenu: zabudowa produkcyjno-usługowa - Forma: najem - Dost...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 3 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie:Lokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 44m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyści...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 6 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie:Lokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 66m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyści...

  • Przetarg na wolny lokal użytkowy
    Przetarg na wolny lokal użytkowy

    Gdańsk

    • 5 628 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Powstańców Warszawskich 3 w Gdańsku, ponownie ogłasza przetarg na najem: 1. Lokal użytkowy na wynajem, z przeznaczeniem na działalność handlow...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 2 958 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 58 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 58 m² zlokalizowane w centrum Gdańska pr...

  • Lokal Gdynia Dąbrowa ul. Chwaszczyńska

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Chwaszczyńska

    • 2 499 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 7 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż  - Hala produkcyjno-magazynowa ok. 300 m² + dobudówka 45 m² GDYNIA DĄBROWA super dojazd poprzez Trase Kaszubską i OMT!Parametry obiektu:*Hala o powierzchni ok. 300 m² +...

  • Lokal Gdańsk Orunia, Dolna ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 999 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 2 271 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    2-kondygnacyjny, funkcjonalny budynek administracyjno-socjalny o powierzchni 440 m² położony w świetnej lokalizacji przy Trakcie św. Wojciecha zaledwie 3 km od centrum Gdańska oraz...

  • Lokal Gdańsk Nowy Port

    Gdańsk » Nowy Port

    • 3 250 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu biura 60 m Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 60 m , zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Gdańska, w bezpośre...