• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(346)
  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 6 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy na wynajem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino | Inwestycja Chwarzno PolankiNa wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 88 m², położony na parterze nowoczesnego budynk...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 28 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości Wrzeszcza - przy ul. Jaśkowa Dolina na rogu z ul. Matejki. Obiekt o bogate...

  • Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kochanowskiego
    1 / 12
    Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kochanowskiego

    Gdańsk

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 35,3 m2 położonego w urokliwej i spokojnej gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz Dolny. BUDYNEK Lokal znajduje się w...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 851 506 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokaliza...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 2 392 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajmu kilka lokali usługowo-handlowych o powierzchni od 20 do 60 m.kw. w Centrum Handlowym GILDIA na gdańskiej Zaspie.Centrum handlowe położone jest przy ul. Rzeczyp...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 3 527 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Pogórze ul. Antoniego Abrahama

    Pogórze » ul. Abrahama

    • 437 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony na Pogórzu przy ulicy Abrahama (tuż obok ul. Pułkownika Dąbka). Dobra lokal...

  • Lokal Gdynia Cisowa ul. Morska

    Gdynia » Cisowa » ul. Morska

    • 665 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 013 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI W DOBREJ LOKALIZACJI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony w Gdyni-Cisowej w pobliżu skrzyżowania ulicy Morskiej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kapitał zakotwiczony w Orłowie!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 851 506 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 49,22 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Twój lokal w sercu Orłowa!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 2 943 540 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 20 730 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 142,2 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i skł...

  • Orłowo – tu zaczyna się Twój zysk!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 274 180 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 26 194 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 125,93 m² znajduje się na piętrze 0 z 2 i składa s...

  • Przestrzeń między klifem, a sukcesem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 695 220 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 790 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 37,99 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Nadmorska inwestycja w rytmie fal!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 653 428 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 661 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 37,99 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 478 332 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Zainwestuj tam, gdzie inni wypoczywają!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 905 650 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 483 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 49,22 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Morze możliwości pod prestiżowym adresem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 624 690 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 20 152 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 31,71 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście,

    Gdynia

    • 1 700 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 21 519 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy + mieszkanie | Parter | Gdynia Śródmieście | 700 m do morza Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 2w1 o powierzchni 81,58 m², położona na parterze kamienicy w centr...

  • Hala produkcyjna magazyn 1012 mkw Straszyn Obwodnica Gdańsk
    Hala produkcyjna magazyn 1012 mkw Straszyn Obwodnica Gdańsk

    Straszyn

    • 34 500 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa z zapleczem biurowo/socjalnym w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6, drogi wojewódzkiej 222. Cena netto plus media (prąd, woda) wg. zużyci...

  • Lokal Gastronomiczny Rumia ul. Pomorska
    1 / 16
    Lokal Gastronomiczny Rumia ul. Pomorska

    Rumia

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Rumii przy ulicy Pomorskiej. Lokal znajduje się na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni mieszkaniowej ,,Janowo'&#039...

  • Lokal Tuchom ul. Miszewska

    Tuchom » ul. Miszewska

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Tuchom gmina Żukowo, szybki dojazd do nowo wybudowanej trasy s7- węzeł Miszewko ok. 4,5 km, do Chwaszczyna ok. 5 km.HALA:Działka ok. 1300 m2 płaska, ogrodzona, dojazd d...