• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(346)
  • Biuro Strzyża, Umeblowane, Dogodna Lokalizacja
    1 / 10
    Biuro Strzyża, Umeblowane, Dogodna Lokalizacja

    Gdańsk

    • 3 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia wydzielone pomieszczenie biurowe w funkcjonującym biurze, zlokalizowanym niedaleko przystanku SKM Gdańsk Zaspa. Doskonałe miejsce dla osób poszukujących komf...

  • Lokal użytkowy w zielonej części Oliwy!
    1 / 16
    Lokal użytkowy w zielonej części Oliwy!

    Gdańsk

    • 600 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m² położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , składa...

  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 13 500 000 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!OBIEKT BIUROWO-MAGAZYNOWY!LOKALIZACJA: Obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bar...

  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 13 500 000 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Restauracja w topowej lokalizacji w Gdyni !
    1 / 12
    Restauracja w topowej lokalizacji w Gdyni !

    Gdynia

    • 450 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM. Nie wszystkie nasze nieruchomości i informacje są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie...

  • Lokal użytkowy Dobrzewino gm. Szemud, Pańska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Dobrzewino gm. Szemud, Pańska

    Dobrzewino

    • 10 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia murowana hala magazynowo-usługowa z 2026 roku, o powierzchni 250 m2, o wymiarach 27m x 9,4m, wysokość 4 m, zlokalizowana w Dobrzewinie w gminie Szemud, w powiecie wejh...

  • Powierzchnia biurowa centrum Gdyni Podolska 21, 61m2
    1 / 2
    Powierzchnia biurowa centrum Gdyni Podolska 21, 61m2

    Gdynia

    • 5 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i stworzy komfortowe warunki pracy? Oferujemy powierzchnie w nowoczesnym budynku biurowym przy ulicy Podolskiej 21 w G...

  • Biuro na wynajem, Gdynia, Podolska 21
    Biuro na wynajem, Gdynia, Podolska 21

    Gdynia

    • 4 611 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i stworzy komfortowe warunki pracy? Oferujemy powierzchnie w nowoczesnym budynku biurowym przy ulicy Podolskiej 21 w G...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 2 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,52 m², zlokalizowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Funkcjonalny metraż umożliwia swobodną aranżację przestrzen...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 2 200 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 29 m², położony na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Lokal znajduje się w ciągu handlowym, w obiekcie o ugruntowanej pozycji i stały...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 5 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,82 m², usytuowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Duży, ustawny metraż daje szerokie możliwości aranżacyjne. L...

  • Lokal użytkowy Gdynia Mały Kack, Sandomierska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gdynia Mały Kack, Sandomierska

    Gdynia

    • 3 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem komfortowa przestrzeń biurowa o powierzchni 79m², położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni - Małym Kacku. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w...

  • Lokal Chwaszczyno ul.

    Chwaszczyno

    • 44 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYNAJMU OBIEKTU MAGAZYNOWEGO W STANDARDZIE CHŁODNICZYM 0°C  LUB JAKO ZWYKŁA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA Atuty nieruchomości: Funkcjonalność i przestrzeń - magazyn o powierzch...

  • STYLOWE BIURO GOTOWE DO WEJŚCIA – CESJA NAJMU
    1 / 11
    STYLOWE BIURO GOTOWE DO WEJŚCIA – CESJA NAJMU

    Gdańsk

    • 5 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojego biznesu, która nie wymaga żadnych nakładów finansowych na start? Oferuję cesję praw najmu nowoczesnego lokalu biurowego, wykończone...

  • Wynajmę mieszkanie w Gdyni Orlowie 40 m2
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie w Gdyni Orlowie 40 m2

    Gdynia

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    UMEBLOWANE MIESZKANIE Z WIDOKIEM – NOWA INWESTYCJA W ORŁOWIE Zapraszamy do wynajęcia uroczego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40m2, i dodatkowo z przestronnym 12m2 balkonem,...

  • Sale wykładowe/szkoleniowe/konferencyjne 15-65 m2
    1 / 7
    Sale wykładowe/szkoleniowe/konferencyjne 15-65 m2

    Gdańsk

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu sal wykładowych, szkoleniowych, konferencyjnych, komputerowych, rekrutacyjnych, zlokalizowanych w centrum Wrzeszcza. To idealna przestrzeń na z...

  • Magazyn, lokal, plac pod usługi lub handel
    1 / 4
    Magazyn, lokal, plac pod usługi lub handel

    Tuchom

    • 4 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem hala/wiata magazynowa/lokal pod działalność, z przeznaczeniem pod magazyn/usługi/produkcję, o powierzchni 220 m2 wraz z działką o powierzchni 2000 m2. Obiekt znajduje s...

  • Biuro Lokal biurowy WYNAJEM Gdańsk Jasień 50,17 m² Leszczyno
    1 / 5
    Biuro Lokal biurowy WYNAJEM Gdańsk Jasień 50,17 m² Leszczyno

    Gdańsk

    • 4 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal nr 8 – 50,17 m², II piętro, budynek z windą Funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 50,17 m², usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Leszczynowe...

  • Biuro Lokal biurowy na wynajem, Gdańsk Jasień Leszczynowa
    1 / 5
    Biuro Lokal biurowy na wynajem, Gdańsk Jasień Leszczynowa

    Gdańsk

    • 5 850 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gdańsk Jasień – lokal biurowy 65 m² z niezależnym wejściem Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 65 m², położony na parterze budynku przy ul. Leszczy...

  • Biuro Lokal biurowy WYNAJEM Gdańsk Jasień 47,15m2 Leszczynow
    1 / 7
    Biuro Lokal biurowy WYNAJEM Gdańsk Jasień 47,15m2 Leszczynow

    Gdańsk

    • 4 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gdańsk Jasień – lokal biurowy 47 m² w nowoczesnym budynku z windą Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 47 m², położony na drugim piętrze budynku z windą przy ul....