• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Murzynowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Lokale biurowe Sopot

(23)
  • Lokal Sopot Centrum ul. Jana Sobieskiego

    Sopot » Centrum » ul. Jana Sobieskiego

    • 5 760 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuje na wynajem przestrzenny lokal biurowy położony w dobrze utrzymanej kamienicy w świetnej lokalizacji w centrum Sopotu przy ulicy Monte Cassino.Lokalizacja:Lokal znajduje się...

  • Lokal Sopot Centrum ul. Jana Sobieskiego

    Sopot » Centrum » ul. Jana Sobieskiego

    • 5 760 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Sopot, Aleja Niepodległości
    Lokal użytkowy Sopot, Aleja Niepodległości

    Sopot

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalne biuro o łącznej powierzchni 30,85 m², składające się z dwóch niezależnych pomieszczeń: 17,65 m² - przestronny pokój biurowy z bezpośrednim wyjściem na pa...

  • Lokal Sopot Centrum ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » Centrum » al. Aleja Niepodległości

    • 2 700 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na wynajem - Sopot, Aleja NiepodległościNa wynajem lokal biurowy położony w doskonałej lokalizacji w Sopocie, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie ul....

  • Lokal Sopot Dolny ul. Jana Jerzego Haffnera

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Haffnera

    • 50 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWA KLINIKA MEDYCZNA Z SALĄ OPERACYJNĄ | SOPOT - DOLNY SOPOT, UL. HAFFNERANa wynajem w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni163 m², z funkcjonującą salą operacyjną pos...

  • Lokal Sopot Dolny ul. Jana Jerzego Haffnera

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Haffnera

    • 65 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAJEM | GOTOWA KLINIKA MEDYCZNA Z SALĄ OPERACYJNĄ | SOPOT - DOLNY SOPOT, UL. HAFFNERANa wynajem prestiżowa, w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni 207 m², z funkcjonuj...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 12 403 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie!Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 225,5 m², usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Al...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 11 083 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 201,5 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 7 480 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie!Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 136 m², usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 4 923 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie!Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 89,5  m², usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Al...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 18 975 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca prz...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 29 975 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie!Lokalizacja: Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 545  m², usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy ulic...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 400 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 34 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 6 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 60 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 9 200 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 92 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 2 400 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 24 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 230 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 34m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których s...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 2 375 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 25 m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 135 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 33m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których s...