• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Sopotem

(346)
  • Lokal użytkowy Gdańsk Osowa, Spacerowa
    1 / 5
    Lokal użytkowy Gdańsk Osowa, Spacerowa

    Gdańsk

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,52 m², zlokalizowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku. Funkcjonalny metraż umożliwia swobodną aranżację przestrz...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 478 332 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokaliza...

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 478 332 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia Orłowo Na sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokali...

  • Kameralny lokal do wynajęcia
    1 / 9
    Kameralny lokal do wynajęcia

    Gdańsk

    • 4 500 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem lokal o wielkości około 102 m2 w atrakcyjnej części Wrzeszcza. OKOLICA: Lokal mieści się na parterze zabytkowego budynku "Leśniczówka Forsthaus" w zacisznym z...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska

    Gdynia

    • 14 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Świetna propozycja na biznes w Śródmieściu! Na wynajem dwupoziomowy lokal o powierzchni 207,11m2 na ul. Świętojańskiej w Gdyni, mieszczący się w zabytkowej i doskonale utrzymanej...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 2 200 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie:Lokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 22m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyści...

  • Lokal 60 m2 w małym biurowcu - Gdańsk Wrzeszcz
    1 / 9
    Lokal 60 m2 w małym biurowcu - Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk

    • 3 300 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA !!! Poszukujesz biura w spokojnej dzielnicy, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie bardzo blisko centrum Gdańska? Lubisz po pracy wyskoczyć na spacer do lasu? Cenisz sobie ci...

  • Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska

    Gdynia

    • 790 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 875 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m², zlokalizowane w pre...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Miszewko ul. Gdyńska

    Miszewko » ul. Gdyńska

    • 19 900 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się w tzw. pasie przemysłowym i jest zl...

  • Lokal Gdańsk Kokoszki ul.

    Gdańsk » Kokoszki

    • 19 900 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Hala magazynowa 880 mkw warsztat Gdańsk/Straszyn Obwodnica
    1 / 9
    Hala magazynowa 880 mkw warsztat Gdańsk/Straszyn Obwodnica

    Straszyn

    • 29 500 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa z zapleczem biurowo/socjalnym w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6, drogi wojewódzkiej 222. Obiekt o powierzchni 883 m.kw. składa się z:...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 4 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!LOKALIZACJA:Lokal położony w Śródmieściu Gdyni przy skrzyżowaniu ulicy Świętojańsk...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 4 888 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BIUROWY 57m2 jeden OPEN SPACE na "NOWY ORŁOWIE" dostępny od ZARAZ LOKALIZACJABiuro znajduje się w dzielnicy Gdynia Orłowo na osiedlu "Nowe Orłowo", przy głównej ulicy Alei Zw...

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 2 956 167 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 20 819 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy 142,81 m² | Parter | Orłowo Square  *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m², położony na parte...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Mazowiecka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Mazowiecka

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu:góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka  - 20,1 m2,piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2Lokal jest us...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 2 956 167 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 20 673 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy 142,81 m² | Parter | Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m², położony na parterze...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 278 080 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Narożny Lokal Gastronomiczny 126,08 m² | Parter | Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 126,08 m², położony na parter...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 039 076 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 22 680 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Gastronomiczny 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna*Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony...

  • Lokal użytkowy Gdańsk Śródmieście, Jana Heweliusza
    1 / 2
    Lokal użytkowy Gdańsk Śródmieście, Jana Heweliusza

    Gdańsk

    • 1 614 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 17 m², położony w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób poszukujących niewielkiej, ale reprezentacyjnej przes...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 039 076 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 22 680 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Możliwa gastronomia. Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 133,88 m²...