• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(3 762)
  • ZłoteTarasy,Dworzec Centraaln,dostęp 24h,recepcja
    1 / 15

    Nowe

    ZłoteTarasy,Dworzec Centraaln,dostęp 24h,recepcja

    Warszawa

    • 2 373 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 21 m 2 na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy , p...

  • Recepcja ,biuro,dostęp 24h,od zaraz,ochrona,cisza
    1 / 16

    Nowe

    Recepcja ,biuro,dostęp 24h,od zaraz,ochrona,cisza

    Warszawa

    • 1 540 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19,63 m 2 ,w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie ,Sielce . Dobra re...

  • Wys3,5,recepcja,ochrona,przedwojenna fabryka 24h
    1 / 16

    Nowe

    Wys3,5,recepcja,ochrona,przedwojenna fabryka 24h

    Warszawa

    • 8 880 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 121 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa Sielce, w rejonie ulicy Belwe...

  • Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho
    1 / 15

    Nowe

    Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho

    Warszawa

    • 11 990 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa o pow. 218 m2 . na Dolnym Mokotowie Sielce .w rejon...

  • Pracownia,biuro,dostęp24h,ochrona,parking,Wola
    1 / 15

    Nowe

    Pracownia,biuro,dostęp24h,ochrona,parking,Wola

    Warszawa

    • 1 273 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 19 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Warszawy...

  • Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja
    1 / 16

    Nowe

    Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja

    Warszawa

    • 1 378 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. ; [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji ! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie...

  • Panorama widokowa , prestiż, wysokie technologie
    1 / 16

    Nowe

    Panorama widokowa , prestiż, wysokie technologie

    Warszawa

    • 8 320 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Prestiżowe biuro do wynajęcia o pow. 90 m 2. w obiekcie biurowym , w ścisłym Centrum Warszawy, przy...

  • Biuro  wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h
    1 / 16

    Nowe

    Biuro wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h

    Warszawa

    • 1 463 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19 m 2 , w obiekcie komercyjnym , biurowo - usługowym na Dolnym Mokotowie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24
    1 / 16

    Nowe

    Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24

    Warszawa

    • 15 434 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 240 m 2 w nowoczesnym i solidnym obiekcie z parkingiem . Doskonale zarządzany budynek z ostatn...

  • 1piętro,wys3m,dostęp24h,widne,duzo okien  .
    1 / 16

    Nowe

    1piętro,wys3m,dostęp24h,widne,duzo okien .

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia powierzchnia usługowo - biurowa ok 200 m 2 na terenie Górnego Mokotowa ,przy Polskim Radiu...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Warszawa

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 43 350 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 45 900 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 54 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 13 600 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 16 osób na warszawskim Mokotowie, na parterze biurowca w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 35 700 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 42 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 14 508 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.234 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 9 385 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.151,38 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 53 550 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro 63 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 24 180 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.390 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 2 077 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.25,03 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja Nieru...