• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(3 762)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 5 408 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 38,63 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 270 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,10 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 237 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,69 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 840 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,01m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 10 822 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 690 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12,56 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 156 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14,45 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 552 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.12 m2 na warszawskim Targówku Fabrycznym, w okolicach ul. Ks. Ziemowita, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 592 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. p...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 1 127 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,50 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w OKOLICACH ul. ks. Ziemowita, poleca Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 273 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.19 m2 a w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], m...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 275 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15,94 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 376 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17,21 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 957 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 48 m2 na warszawskich Bielanach, na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego, poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 18 287 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 2 380 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 5 527 € cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 36 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 154,73 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Filtrowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Filtrowa

    • 9 428 € cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 9 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Propert...