• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(3 762)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 45 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30% rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 27-30 osób na na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 37 400 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 21-22 osób na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 39 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 24-26 osób na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 8 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Siedmiogrodzka

    Warszawa » Wola » ul. Siedmiogrodzka

    • 7 447 € cena
    • 331 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.331 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 15 300 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukujesz nowoczesnego biura w prestiżowej części Warszawy?   Proponujemy przestrzeń, która spełni oczekiwania firm ceniących wygodę, nowoczesność i doskonałą komunikację. Udo...

Warszawa

    • 15 300 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz nowoczesnego biura w prestiżowej lokalizacji Warszawy? Oferujemy przestrzeń idealną dla firm ceniących komfort, styl i doskonałe połączenia komunikacyjne. Udogodnienia w...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 15 653 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.273 m2 na 6 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 53 106 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 893 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 91 009 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.857 m2 na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 42 639 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 717 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 45 816 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.799 m2 na 5 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 28 443 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.496 m2 na parterze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 12 378 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 201 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży

    Warszawa

    • 17 322 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.171m2 na 2 piętrze w kamienicy biurowej w okolicach Placu Trzech Krzyży, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 164 389 zł cena
    • 1 548 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1548 m2 na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 52 349 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 632 m2 w Centrum Warszawy, na 17 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 39 823 zł cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 5 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chodkiewicza poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska

    Warszawa

    • 37 261 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 344 m2 na warszawskim Śródmieściu,, w kamienicy biurowej w okolicach ul. Królewskiej i Ogrodu Saskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka

    Warszawa

    • 16 438 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 172 m2 na 9 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...