• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Rondo Onz , biurowiec ,dostęp24h ,recepcja
    1 / 13
    Rondo Onz , biurowiec ,dostęp24h ,recepcja

    Warszawa

    • 4 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia biuro o pow. ok 50 m 2 w profesjonalnym biurowcu w rejonie Ronda ONZ . Lokalizacje w centrum biznesowym Warszawy , przy st...

  • Do wynajęcia lokal biurowy – 135 m² – Nowy Targ
    1 / 10
    Do wynajęcia lokal biurowy – 135 m² – Nowy Targ

    Nowy Targ

    • 3 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni ok. 135 m², zlokalizowany na 1. piętrze budynku przy ul. Ludźmierskiej 29 (teren dawnego Kombinatu) w Nowym Targu. Lokal skład...

  • Lokal 34 m2 Mrągowo, ul. Królewiecka 54/ mieszkanie
    1 / 8
    Lokal 34 m2 Mrągowo, ul. Królewiecka 54/ mieszkanie

    Mrągowo

    • 1 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bardzo ładny lokal na usługi lub mieszkanie, dobrze zlokalizowany, przy Urzędzie Miasta, Starostwie, Przychodni Lekarskiej, Banku, Sądzie. Niezależne wejście do lokalu bezpośrednio...

  • Lokal magazynowy do wynajęcia w Oświęcimiu
    1 / 9
    Lokal magazynowy do wynajęcia w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe lub na lokal na nieuciążliwą działalności (bez klientów). Pełen dostęp do sanitariatów. Duży plac manewrowy. Lokal całkowicie wyremontowany i...

  • Lokal biurowo - magazynowy | Dolny Mokotów
    1 / 8
    Lokal biurowo - magazynowy | Dolny Mokotów

    Warszawa

    • 7 702 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 105,65 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 72,90...

  • Do wynajęcia pokój biurowy – 20,76 m² – Brodnica
    1 / 8
    Do wynajęcia pokój biurowy – 20,76 m² – Brodnica

    Brodnica

    • 1 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny pokój biurowy o powierzchni 20,76 m², usytuowany na pierwszym piętrze obiektu przy ul. Podgórnej 80a w Brodnicy (naprzeciwko Intermarche). Lokal w...

  • WYNAJMĘ wolnostojący lokal 300 m2 Gorzów Wlkp.
    1 / 2
    WYNAJMĘ wolnostojący lokal 300 m2 Gorzów Wlkp.

    Gorzów Wielkopolski

    • 13 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia LOKAL (market) 300 m2 (możliwość większej powierzchni 600 i 950 m2)) na obrzeżach Gorzowa Wielkopolskiego, przy głównej drodze krajowej. Do wynajęcia część parteroweg...

  • Do wynajęcia pokój biurowy – 20,22 m² – Brodnica
    1 / 8
    Do wynajęcia pokój biurowy – 20,22 m² – Brodnica

    Brodnica

    • 1 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny pokój biurowy o powierzchni 20,22 m², usytuowany na pierwszym piętrze obiektu przy ul. Podgórnej 80a w Brodnicy (naprzeciwko Intermarche). Lokal w...

  • wynajme powierzchnie biurowe
    1 / 3
    wynajme powierzchnie biurowe

    Nowy Sącz

    • 30 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 200 m2. znajdująca się w Centrum Handlowym Cegielnia Zawada Nowy Sącz. Lokal na 1 pietrze w budynku nad apteką . Aranżacja wg. potrzeb najemcy...

  • lokal użytkowy
    1 / 6
    lokal użytkowy

    Malbork

    • 1 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy dwukondygnacyjny w centrum dzielnicy Kałdowo, pod każdą działalność. Cena do negocjacji.

  • Czarnowiejska 55A, Łobzów, miejsce postojowe
    1 / 3
    Czarnowiejska 55A, Łobzów, miejsce postojowe

    Kraków

    • 150 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis lokalu: Do wynajęcie miejsce postojowe przy ul. Czarnowiejskiej 55a. Miejsce postojowe znajduje się przy budynku, wjazd przez zamykaną bramę. Cena najmu: 150 zł Zadzwoń - [...

  • Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska
    1 / 12
    Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska

    Gdynia

    • 2 300 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 17 m² położony w jednej z najbardziej ruchliwych i prestiżowych lokalizacji w Gdyni! Lokal znajduje się na rogu dwóch ni...

  • Lokale biurowo-użytkowe, Łódź, Górna, Suwalska 16
    1 / 7
    Lokale biurowo-użytkowe, Łódź, Górna, Suwalska 16

    Łódź

    • 1 535 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowo-użytkowe w Łodzi przy ulicy Suwalskiej 16 (Górna, okolicy Górniaka). • w budynku ponad 20 lokali na wynajem • metraże już od 13 m2 • lokale na parterz...

  • SALA KONFERENCYJNA - SZKOLENIOWA - WARSZTATOWA 26m2 + hol
    1 / 8
    SALA KONFERENCYJNA - SZKOLENIOWA - WARSZTATOWA 26m2 + hol

    Warszawa

    • 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przeszklona, jasna sala szkoleniowa, konferencyjna, warsztatowa na 8-10 osób. Wyposażona w wygodne krzesła konferencyjne, tablicę suchościeralną z mazakami, WiFi + LAN, rzutnik, ro...

  • stanowisko fryzjerskie do wynajęcia
    1 / 5
    stanowisko fryzjerskie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 300 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od zaraz stanowisko fryzjerskie w salonie w Gorzowie na Manhattanie/ Obrońców Pokoju 55. Salon w bloku na parterze, z wejściem od ulicy, z darmowym parkingiem. Umowa e...

  • Salon kosmetyczny w Cieszynie na wynajem
    1 / 16
    Salon kosmetyczny w Cieszynie na wynajem

    Cieszyn

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Odkryj tę wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego, który właśnie pojawił się na rynku jako nowość w Cieszynie, Polsce. Zlok...

  • Lokal użytkowy Lublin Hajdów
    1 / 15
    Lokal użytkowy Lublin Hajdów

    Lublin

    • 5 850 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowo - usługowy o powierzchni 195m2 z przeznaczeniem na handel, bądź biura. Na lokal składa się; 6 pomieszczeń użytkowych (widoczne na planie), pomieszczenie biurowe (...

  • Lokal na wynajem w centrum Ełku I 32,78 m2I parter I witryny
    1 / 8
    Lokal na wynajem w centrum Ełku I 32,78 m2I parter I witryny

    Ełk

    • 2 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 32,78 m², położony na parterze przy jednej z głównych ulic Ełku – ul. Wojska Polskiego. To miejsce dla firm, które chcą być widoczne i łat...

  • Do wynajęcia lokal na parterze 26 mkw. Sanok, ścisłe centrum
    1 / 5
    Do wynajęcia lokal na parterze 26 mkw. Sanok, ścisłe centrum

    Sanok

    • 750 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 26 mkw., położony w kamienicy na parterze, w centrum Sanoka, przy ul. 3 Maja 12. Przestronne, doświetlone pomieszczenie do remontu i własnej adapta...

  • Lokal użytkowy Częstochowa
    1 / 13
    Lokal użytkowy Częstochowa

    Częstochowa

    • 2 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal około 110 m2 II Al. NMP na 1 piętrze z balkonem lokal składa się z 5-ch pomieszczeń, pomieszczenia kuchennego i toalety Bardzo dobra lokalizacja Przeznaczenie...