• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Lublin
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 2 815 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal 37,70 m2 w biurowcu w centrum miasta. Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 37,7 m² (powierzchnia użytkowa: 47,7 m² ) zlokalizowane w samym centrum miasta. Biuro zna...

  • Lokal użytkowy Lublin
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolne biura do wynajęcia 30 zł/m2 netto - Lublin, ul. Mełgiewska Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mełgiewskiej...

  • Lokal użytkowy Lublin
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Legnica,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Legnica,

    Legnica

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia - idealny pod barbera / usługi fryzjerskie Dostępny od marca 2026 Lokalizacja: ul. Piłsudskiego - centrum usługowe Powierzchnia: ok. 30 m² Czynsz: 2 500 zł / mie...

  • 1 / 2
    Hala do wynajęcia 200 m od węzła S8

    Nadarzyn

    • 57 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do zaoferowania nowo wybudowaną halę na wynajem, o powierzchni 1150 m2 w miejscowości Rusiec, ok 200 m od węzła trasy S8. Hala ukończona, biuro w trakcie budowy z możliwością a...

  • Lokal użytkowy

    Półwiosek Stary

    • 1 234 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy – ok. 200 m² Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni ok. 200 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji. Budynek wyróżnia się nowoczesną architektu...

  • POWIERZCHNIA BIUROWA TYPOWA OPEN SPACE W CENTRUM
    1 / 3
    POWIERZCHNIA BIUROWA TYPOWA OPEN SPACE W CENTRUM

    Legnica

    • 35 791 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu o powierzchni 287,17 m2, znajdującego się a drugim piętrze w galerii handlowej w doskonałej lokalizacji w centrum Legnicy. Lokal nadaje się...

  • Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej
    1 / 9
    Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGENT PROWADZĄCY: DAWID ZIELIŃSKI PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty lokalu do wynajęcia położonego w kamienicy w samym centrum Bielska-...

  • Magazyn wynajmę ŁASK
    Magazyn wynajmę ŁASK

    Łask

    • 1 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MAGAZYN do wynajęcia w ŁASKU (woj. Łódzkie) o powierzchni 120 m2. Budynek murowany, suchy. Lokal wolny od zaraz. Wystawiamy fakturę VAT Zapraszamy do obejrzenia lokalu po wcz...

  • Stanowisko fryzjerskie/kosmetyczne / Natolin ul. Lanciego
    1 / 8
    Stanowisko fryzjerskie/kosmetyczne / Natolin ul. Lanciego

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia samodzielne stanowisko fryzjersko-kosmetyczne w pobliżu metra Natolin. Przedmiotem ogłoszenia jest podnajem samodzielnego stanowiska fryzjerskiego lub wynajem pomiesz...

  • Nieruchomość komercyjna do wynajęcia
    Nieruchomość komercyjna do wynajęcia

    Swarzędz

    • 501 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry, Zapraszam do dzierżawy lokali w podwórzu tej kamienicy. Nieruchomość komercyjna. Jest jeszcze możliwość zaadaptowania pomieszczeń pod swoje konkretne potrzeby związan...

  • Reprezentacyjny biurowiec 5 minut od metra
    1 / 10
    Reprezentacyjny biurowiec 5 minut od metra

    Warszawa

    • 15 325 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał tel.[tel] Do wynajęcia powierzchnia komercyjna ( pow. ok. 260 m 2 ) z przeznaczeniem pod działalność biurową w...

  • Biuro 5 minut od stacji metra , autobus , tramwaj
    1 / 12
    Biuro 5 minut od stacji metra , autobus , tramwaj

    Warszawa

    • 16 776 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa o pow. 292,27 m2 w prestiżowym budynku handlow...

  • Przy stacji metra, biuro na call center , 24h
    1 / 9
    Przy stacji metra, biuro na call center , 24h

    Warszawa

    • 16 782 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia biuro - przestronne, nowoczesne z dużą ilością światła dziennego , z całodobowym dostę...

  • Lokal usługowy (56,9 m²) z GARAŻEM | Elastyczny układ | Kostrzyn...

    Kostrzyn nad Odrą

    • 630 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zgodnie z aktem notarialnym 56,9 m² (na planie: 51,6 m²) Adres: ul. Wędkarska 16-22, Kostrzyn nad Odrą Lokalizacja: parter w 3-piętrowym budynku mieszkalnym. Stan: Do remontu /...

  • Wynajmę lokal 120-180 m2 w centrum Puław
    1 / 5
    Wynajmę lokal 120-180 m2 w centrum Puław

    Puławy

    • 6 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuje do wynajęcia lokal 120-180 m2 w centrum Puław przy ul. Piłsudskiego 57 Z wejściem od ulicy Lokal opomiarowany, energooszczędne oświetlenie Led, centralne ogrzewanie, podł...

  • Do wynajęcia lokal 60 m2 w centrum Puław
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal 60 m2 w centrum Puław

    Puławy

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Państwo, Oferuję do wynajęcia lokal w centrum Puław przy ulicy Piłsudskiego. Lokal o powierzchni około 60 m2 z wyjątkowo dobrym przeznaczeniem na usługi ale nie tylko....

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal o powierzchni 45m2 pod działalność usługową lub handlową. Może być na sklep, hurtownię, rehabilitację, gabinet kosmetyczny lokal branży medycznej lub farmaceutyczne...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.

    Warszawa

    • 4 528 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa II piętro w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym, Stare Włochy. Obiekt strzeżony/monitorowany 24h/dobę, winda towarowa. Dostęp do lokalu 24h/dob...

  • LOKALE od ZARAZ Jastrzębie-Zdrój, Park Zdrojowy
    1 / 10
    LOKALE od ZARAZ Jastrzębie-Zdrój, Park Zdrojowy

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dwa lokale w Jastrzębiu-Zdroju od zaraz świeżo po remoncie, parter. Kolor zielony na zdjęciu. Możliwość jednego lokalu lub dwóch. Obok lokalu znajduje się park zdrojow...