• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Nowe 2 pokojowe z m. postojowym- Kraków- Domagały
    1 / 15
    Nowe 2 pokojowe z m. postojowym- Kraków- Domagały

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze bloku z windą przy ul. M. Domagały. (Bieżanów- Złocień). Mieszkanie o pow. 35 m2 składa się z : - przestronny salon (rozkładan...

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Kliny, Borkowska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Kliny, Borkowska

    Kraków

    • 5 252 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ODSTĘPNE LOKALU GASTRONOMICZNEGO - PEŁNE WYPOSAŻENIE GOTOWE DO DZIAŁALNOŚCI! Kraków, ul. Borkowska Niepowtarzalna okazja dla ambitnego gastro-przedsiębiorcy! Gotowy biznes do...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Masarska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Masarska

    Kraków

    • 1 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 27 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe budownictwo | Balkon | Garderoba | Świetna lokalizacja Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Krakó...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 565 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchn...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, pl. Wolnica
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, pl. Wolnica

    Kraków

    • 3 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najba...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 1 049 970 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Działka budowlana Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze, Maćka z Bogdańca
    1 / 8
    Działka budowlana Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze, Maćka...

    Kraków

    • 790 000 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 1 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 663 m2 położona w Krakowie przy ulicy Maćka z Bogdańca (dz. Dębniki, nr ewidencyjny 127/79, obręb: P-76). Nieruchomość objęta jest miejs...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 831 792 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 1 036 422 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 18 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 754 487 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 749 250 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Działka budowlana Kraków Podgórze, Łagiewniki, Turowicza
    1 / 5
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Łagiewniki, Turowicza

    Kraków

    • 2 200 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO O BARDZO NOWOCZESNEJ BRYLE, Z GARAŻEM PODZIEMNYM O POWIERZCHNI 400 m kw przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod budow...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Profesora Władysława Szafera
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Profesora Włady...

    Kraków

    • 4 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    / Mieszkanie trzypokojowe / po generalnym remoncie / ul. Szafera/ Prezentuję mieszkanie do wynajęcia, trzypokojowe z kompletnym wyposażeniem, w wysokim standardzie, zlokalizowane...

  • Kraków - 3 hektary blisko lotniska Jana Pawła II
    1 / 4
    Kraków - 3 hektary blisko lotniska Jana Pawła II

    Kraków

    • 29 500 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 984 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BEZ PROWIZJI działka między dwiema ulicami działka szer.120 długa ~250m podzielona na 3 po 90ar+ ~105ar+~75ar+droga~20ar = 300ar DO WYBORU Kraków Olszanica oddalona od Rynku w K...

  • Wynajmę kawalerkę na Olszy
    1 / 10
    Wynajmę kawalerkę na Olszy

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę od zaraz kawalerkę 29m na Olszy, po generalnym remoncie, w pełni wyposażoną. Najem 2000, czynsz administracyjny 760 zl wraz z ciepłą wodą, prąd w/g zużycia. Okolica cicha...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 505 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 26 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowy apartament w Starym Podgórzu - Gotowiec inwestycyjny lub idealny start dla studenta Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Jasne 3-pokojowe mieszkanie | ogródek | Piltza

    Kraków » ul. Piltza

    • 990 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 60,05 m², położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Piltza w K...

  • Mieszkanie 3 pok. 55m2 + m-ce postojowe Kraków Płaszów
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pok. 55m2 + m-ce postojowe Kraków Płaszów

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane przestronne, urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowane...

  • Działka budowlana ok 7 ar Bieżanów - południe Krakowa.
    Działka budowlana ok 7 ar Bieżanów - południe Krakowa.

    Kraków

    • 750 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. ok 7 ar - dzielnica Bieżanów - południe Krakowa. Szybki wyjazd na ul. Wielicką, autostradę A4 i innych miejsc miasta Krakowa, sklepów, stacji, atrakcyjnyc...

  • Lokal handlowo-usługowy z witryną Stare Miasto.
    1 / 2
    Lokal handlowo-usługowy z witryną Stare Miasto.

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo-usługowy z witryną - Stare Miasto, adres: ulica Powisle 2. Położony na parterze kamienicy z wejściem z chodnika ulicy, wejście z ulicy Zwierzynieckiej i okolic Wawe...