• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kolista
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kolista

    Kraków

    • 2 990 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | PROSPERUJĄCA PIZZERIA - "BAKŁAŻAN" Oferujemy do sprzedaży doskonale prosperującą pizzerię o powierzchni około 130 m2, położoną na parterze wolnostojącego domu jednorod...

  • Wyposażony lokal w kamienicy|Stare Miasto|Batorego
    1 / 14
    Wyposażony lokal w kamienicy|Stare Miasto|Batorego

    Kraków

    • 490 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w sercu Starego Miasta BUDYNEK I OKOLICA: Lokal znajduje się w suterenie oficyny kamienicy przy ul. Stefana Batorego w Krakowie, z widok...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,

    Kraków

    • 4 170 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia  HALA - MAGAZYN - WARSZTAT z poziomu 0 ( Dzielnica Czyżyny ) MAGAZYNY: - około 139 m wysokiego składowania  - poziom zero  - brama wjazdowa   - dostęp do wody  - muro...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Rybitwy,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Rybitwy,

    Kraków

    • 16 500 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowy budynek wolnostojący z działką o powierzchni 1500 m. Nieruchomość: - o powierzchni ok. 280 m2 na dwóch kondygnacjach ( parter około 140 m i piętro około 140m) -...

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Babińskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Babińskiego

    Kraków

    • 13 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Całe piętro pod biuro/usługi/handel | ok.283 m² | Dębniki, Kraków ​Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283...

  • Wyjątkowy lokal użytkowy 284m2 z tarasem 200m2
    1 / 7
    Wyjątkowy lokal użytkowy 284m2 z tarasem 200m2

    Kraków

    • 22 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyjątkowy lokal użytkowy 284m2 z tarasem 200m2 - ul. Chełmska Opis nieruchomości: Do wynajęcia wyjątkowy, jasny i w pełni przeszklony lokal użytkowy o powierzchni 284 m2, usytuowa...

  • Lokal biurowy przy Rondzie Ofiar Katynia
    1 / 11
    Lokal biurowy przy Rondzie Ofiar Katynia

    Kraków

    • 6 922 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy przy Rondzie Ofiar Katynia Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal biurowy położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku biurowego w okolicy Ronda Ofiar Kat...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 8 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal po remoncie na wynajem na Starym Podgórzu! Wejście bezpośrednio z ulicy, możliwość montażu podświetlanej tablicy reklamowej i folii reklamowej na drzwiach Parame...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie 55 m² z balkonem | Garaż | Komórka lokatorska Lokal składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (wyposażonym w lodów...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 680 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL:  - dostępne różne metraże: ok 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + VAT, - przestronne pomi...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Przybyszewskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Przybyszewskiego

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezent...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa

    Kraków

    • 1 036 422 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL składa się z jednego pomieszczenia z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju oraz z pomieszczenia sanitarnego z prysznicem i toaleta- przystosowana dla niepełnosprawnych....

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL: - dostępne różne metraże: ok 13,  30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + VAT, - umowa na cza...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,
    1 / 9
    Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,

    Kraków

    • 1 403 686 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m², położo...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Piasta Koło...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Piasta Kołodzieja

    • 469 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 16 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piasta Kołodzieja. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie miesz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Piasta Koło...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Piasta Kołodzieja

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto rynek pierwotn...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Szlak

    • 715 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Szlak. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 649 380 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do sprzedania ustawne dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,1m 2 położone na II piętrze w II -piętrowej kamienicy nr 22 przy ul. Toruńskiej. Mieszkanie s...