• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • 4-pokojowy nowoczesny apartament w sercu Kazimierza + parking
    1 / 12
    4-pokojowy nowoczesny apartament w sercu Kazimierza + parking

    Kraków

    • 1 599 999 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 21 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ENGLISH VERSION BELOW 75m2 zostało podzielone na 3 pokoje, 2 łazienki, duży salon z kuchnią, przedpokój i loggię - jest wykończone w nowoczesnym, bardzo przytulnym stylu. 7 minut...

  • Lokal parterowy w biurowcu | 124 m2
    1 / 8
    Lokal parterowy w biurowcu | 124 m2

    Kraków

    • 7 069 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo-usługowy lub biurowy przy Rondzie Ofiar Katynia | 124 m2 English version below Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal handlowo-usługowy/biurowy położony na p...

  • LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY 138 M2 | PARTER
    1 / 9
    LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY 138 M2 | PARTER

    Kraków

    • 11 730 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY 138 M2 Lokal parterowy o powierzchni 130 mkw usytuowany w okolicach ulicy Zakopiańskiej, nieopodal Parku Handlowego "Zakopianka", MAKRO Cash$Carry, Merkury...

  • Lokal biurowy w rejonie Bonarki
    1 / 9
    Lokal biurowy w rejonie Bonarki

    Kraków

    • 10 750 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 250 m2 w nowoczesnym biurowcu klasy A z ochroną i parkingiem podziemnym w rejonie centrum handlowego Bonarka. Lokalizacja w okolicy ulic He...

  • Lokal biurowy w rejonie Bonarki
    1 / 10
    Lokal biurowy w rejonie Bonarki

    Kraków

    • 12 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 300 m2 w nowoczesnym biurowcu klasy A z ochroną i parkingiem podziemnym w rejonie centrum handlowego Bonarka. Lokalizacja w okolicy ulic He...

  • Lokal biurowy w rejonie Bonarki
    1 / 11
    Lokal biurowy w rejonie Bonarki

    Kraków

    • 51 600 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 178,7 m2 w nowoczesnym biurowcu klasy A z ochroną i parkingiem podziemnym w rejonie centrum handlowego Bonarka. Lokalizacja w okolicy ulic...

  • Lokal biurowy w rejonie Bonarki
    1 / 11
    Lokal biurowy w rejonie Bonarki

    Kraków

    • 21 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 500 m2 w nowoczesnym biurowcu klasy A z ochroną i parkingiem podziemnym w rejonie centrum handlowego Bonarka. Lokalizacja w okolicy ulic He...

  • LOKAL GASTRONOMICZNY 240 M2 | PARTER | STRADOM
    LOKAL GASTRONOMICZNY 240 M2 | PARTER | STRADOM

    Kraków

    • 35 700 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL GASTRONOMICZNY 238 M2 | PARTER | STRADOM Lokal aktualnie doprowadzany do stanu surowego, przygotowywana infrastruktura pod wentylacje gastronomiczną. Przeprowadzany także ge...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękny lokal witrynowy w sercu Krowodrzy | 75 m2
    1 / 13
    Piękny lokal witrynowy w sercu Krowodrzy | 75 m2

    Kraków

    • 6 300 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Piękny lokal witrynowy w sercu Krowodrzy | 75 m2 Do wynajęcia atrakcyjny parterowy lokal biurowy w budynku wybudowanym na przełomie 2007/2009 w obrębie nowoczesnego osiedla. Bud...

  • Wynajem
    1 / 7
    Wynajem

    Kraków

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę kawalerkę na Grzegorzkach,,słoneczna,okna od strony południowej, widok na drzewa, przystanek tramwajowy pod blokiem. W kuchni nowe: meble kuchenne, zmywarka, lodówka, płyta...

  • 2 pokoje z balkonem gotowe do wejścia – Złocień
    1 / 16
    2 pokoje z balkonem gotowe do wejścia – Złocień

    Kraków

    • 439 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m², położone na 2. piętrze przy ul. Topazowej w dzielnicy Złocień. Układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz balkon. Lokal w stanie gotowym...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Telimeny
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Telimeny

    Kraków

    • 420 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam na prezentację mieszkania z potencjałem. Do generalnego remontu. Wyjście na prywatny ogródek. Ogrzewanie i ciepła woda z MPEC, brak gazu!. Do sprzedania jednopok...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Bajeczna
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Bajeczna

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja !!!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojow...

  • Apartament w kompleksie Angel Wawel, basen, siłownia, sauna
    1 / 16
    Apartament w kompleksie Angel Wawel, basen, siłownia, sauna

    Kraków

    • 5 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, Zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa się z 220 ekskluzywnych...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Krowodrza

    Kraków

    • 1 029 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 19 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 mkw, położony w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kronikarza Galla. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze (brak windy). Składa s...

  • Angel Stradom - komfortowe mieszkanie z jedna sypialnią
    1 / 13
    Angel Stradom - komfortowe mieszkanie z jedna sypialnią

    Kraków

    • 5 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia apartament o wielkości 46,78 m2 znajdujący się w nowo oddanym, prestiżowym apartamentowcu w sercu Krakowa – Angel Stradom, Stare Miasto, ul. Stradomska....

  • Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie
    1 / 16
    Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie

    Kraków

    • 4 950 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnym miejscu przy ul. Dietla, które łączy klimatyczne aspekty krakowskiego Starego Miasta i Kazimierza. To doskonała przestrzeń dla tych, którzy ce...

  • Dwupokojowe nowe mieszkanie od zaraz Kraków, ul. Sarmacka
    1 / 6
    Dwupokojowe nowe mieszkanie od zaraz Kraków, ul. Sarmacka

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od zaraz na dłuższy czas dla osób pracujących czyste, nowe, bardzo ładne mieszkanie składające się z pokoju z kuchnią, przedpokoju, łazienki i pokoju - 40m2. Kuchnia...

  • 2-pokojowe , Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane, Nowe
    1 / 12
    2-pokojowe , Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane, Nowe

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 przy ul. Czajna w Krakowie LOKALIZACJA: Ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porząde...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 454 407 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...