• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • 1 pokojowe z tarasem, umeblowane, zwierzolubne
    1 / 9
    1 pokojowe z tarasem, umeblowane, zwierzolubne

    Kraków

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – Kraków, os. Żabiniec, ul. Konecznego Do wynajęcia jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na I piętrze w 4-piętrowym, zadbanym budynku...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Starowiślna
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Starowiślna

    Kraków

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    STARE MIASTO nieopodal Rynku Głównego i centrum dzielnicy Kazimierz W budynku z windą, z wyposażeniem po generalnym remoncie ( instalacje elektryczne i hydrauliczne wymienione na n...

  • Grunt Inwestycyjny Usługi- Stacje benzynowe
    1 / 6
    Grunt Inwestycyjny Usługi- Stacje benzynowe

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest działka o numerze 143, przystosowana pod zabudowę usługową w tym stację benzynową. Powierzchnia nieruchomości wynosi 10.600 m2 (1,06 ha), co stwarza szeroki...

  • Dom Kraków Podgórze, Opatkowice, Ważewskiego
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Opatkowice, Ważewskiego

    Kraków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OPATKOWICE, WOLNOSTOJĄCY DOM NA KAMERALNYM, MAŁYM OSIEDLU!! Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura. Dogodny dojazd do centrum Krakowa, w pobliżu...

  • 3 pokoje, nowe , ładne, ul. Vetulaniego 5A
    1 / 10
    3 pokoje, nowe , ładne, ul. Vetulaniego 5A

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia od 01.04 Nowe Ładne Ciepłe Oszczędne Jasne i słoneczne +[tel]74 Lub [tel] poprzez what's up

  • Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka
    1 / 16
    Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka

    Kraków

    • 1 720 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam, dla 1os lub 2osób do wynajęcia kawalerka 17m2 w Krakowie IXdzielnica Podgórze Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Sucha. Do tramwajów 8min pieszo, do autobusów mpk 4min pieszo, do...

  • Duży nowoczesny Pokój 18 m2 z balkonem Ul. Wielicka ok MC s
    1 / 10
    Duży nowoczesny Pokój 18 m2 z balkonem Ul. Wielicka ok MC s

    Kraków

    • 1 770 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duży nowoczesny, samodzielny pokój 18 m2 z balkonem Ul. Wielicka ok MC s w mieszkaniu dwupokojowym o powierzchni 45 m2.. Blok, miłe osiedle, duży wewnetrzny ogródek. Jeden mniejs...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, płk. pil. Stefana Łaszkiewicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, płk. pil. Stefana Łaszkiewicz...

    Kraków

    • 2 599 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Już Dostępne! Mieszkanie zostanie gruntownie odmalowane. Przedstawiamy przytulne mieszkanie w Mogilska Tower. Ulica Stefana Łaszkiewicza 4 Sam budynek mieści się za Lidlem, na wy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, do sprzedania, Kazimierz
    1 / 16
    Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, do sprzedania, Kazi...

    Kraków

    • 1 186 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 23 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w kamienicy w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Krakowie przy ul. Starowiślnej, na Kazimierzu. Okolica jest doskonale skomun...

  • Lokal biurowo-usługowy I piętro Kościuszki, Salwator 24metry
    1 / 6
    Lokal biurowo-usługowy I piętro Kościuszki, Salwator 24metry

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal - biurowy przy ul. Kościuszki – Salwator 24 metrów Oferujemy jako właściciel do wynajęcia lokal biurowo-usługowy, znajdujący się na pierwszym piętrze budynku biurowego przy...

  • Dom Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Szwedzka
    1 / 15
    Dom Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Szwedzka

    Kraków

    • 2 980 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 14 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka | 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najba...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Prandoty
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Prandoty

    Kraków

    • 995 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu u...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Władysława Łokietka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Władysława Łokiet...

    Kraków

    • 640 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znakomicie wykorzystuje każdy metr przestrzeni. Dwupokojowe 38,8m 2 z oddzielną kuchnią oraz piwnicą w cenie blisko centr...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Mieszkanie na sprzedaż

    Kraków

    • 720 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Piękne mieszkanie,49 m kw. Usytuowane na 15 piętrze, bloku z lat 90. Okna na południe i zachód. Mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone, z widokiem na całe miasto, przy ładnej pod...

  • Mieszkanie Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Zdunów

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Zdunów

    • 619 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż miesz...

  • Pokój z balkonem do wynajęcia- Osiedle Kombatantów
    1 / 10
    Pokój z balkonem do wynajęcia- Osiedle Kombatantów

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Pokój z balkonem do wynajęcia. Niezależny, zamykany pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Kombatantów. - Dobrze skomunikowane, zielona okolica. - 3 piętro w bloku, 2 windy...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Bieżanów, Drożdżowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Bieżanów, Drożdżowa

    Kraków

    • 24 552 zł cena
    • 744 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Idealne miejsce dla swojego biznesu w południowej części Krakowa? Mamy do zaoferowania wielofunkcyjny obiekt, który łączy w sobie przestrzeń składową z komfortowym zapleczem biur...

  • Biura do wynajęcia Ofiar Dąbia blisko Wisły
    1 / 10
    Biura do wynajęcia Ofiar Dąbia blisko Wisły

    Kraków

    • 13 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biura ok 300 m na samodzielnym 1 p. Spokojna okolica, obok Biedronka, parking, heliport, 100 m do Wisły. 13.500 zł netto Tel. [tel] Ogłoszenie dodane do wielu portal...

  • Pokój do wynajęcia - osiedle Kombatantów
    1 / 8
    Pokój do wynajęcia - osiedle Kombatantów

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Pokój do wynajęcia. Niezależny, zamykany pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Kombatantów. - Dobrze skomunikowane, zielona okolica. - 3 piętro w bloku, 2 windy - Mieszkanie...

  • Mieszkanie w domu jednorodzinnym z garażem
    1 / 16
    Mieszkanie w domu jednorodzinnym z garażem

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 54m2 znajdujące się na 1 piętrze w domu dwu lokalowym z podziałem poziomym.Do oferowanego lokalu należą dwa poziomy-suteryny i pierwsze piętro. Łączna powierz...