• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Czyżyny, Niepokalanej Marii Panny
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Czyżyny, Niepokalanej Marii P...

    Kraków

    • 1 490 000 zł cena
    • 2 223 m2 powierzchnia
    • 671 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA CZYŻYNY!!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące /około 16ar/, pod tereny zielone /około 3ar/ i...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Barbary
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Barbary

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2 . Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budynek po termomodern...

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Kombatantów
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Kombatantów

    Kraków

    • 615 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie do remontu| 53 m² | Balkon | - Osiedle Kombatantów Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,35 m²....

  • Nowoczesny dom Sidzina ul. Tretówka / Dębniki / Skotniki /
    1 / 5
    Nowoczesny dom Sidzina ul. Tretówka / Dębniki / Skotniki /

    Kraków

    • 1 595 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części Krakowa – przy ul. Tretówka. Idealny dla rodziny szukającej komfortu, prywatności i...

  • 4 pokoje do remontu. Os Krakowiaków

    Kraków » Nowa Huta » ul. Osiedle

    • 920 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 11 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86,36 m², położone na ostatnim piętrze (3/3) kameralnego, zadbanego budynku z 1955 roku, w zielonej i doskonale skomuni...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 14 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni ok. 170m 2 w prestiżowej lokalizacji na Zabłociu. Prezentowana powierzchnia stanowi doskonałą przestrzeń do zagospodarowania pod...

  • Mieszkanie Kraków Wola Duchacka, Wola Duchacka, Zabawa
    Mieszkanie Kraków Wola Duchacka, Wola Duchacka, Zabawa

    Kraków

    • 535 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 21 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | Kawalerka na sprzedaż - Wola Duchacka, Kraków Na sprzedaż urocza, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m² , położona w spokojnej i zielonej części Krakowa - W...

  • Do wynajęcia Czarnowiejska Kraków od zaraz
    1 / 9
    Do wynajęcia Czarnowiejska Kraków od zaraz

    Kraków

    • 2 150 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 31 metrowe klimatyzowane mieszkanie składające się z przedpokoju, łazienki, pokoju, kuchni oraz około 3 metrowej loggi. Zlokalizowane w Krakowie przy ul. Czarnowiejski...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • POKÓJ Z KUCHNIĄ DO WYNAJĘCIA
    1 / 9
    POKÓJ Z KUCHNIĄ DO WYNAJĘCIA

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    POKOJ Z KUCNIĄ WYPOSAŻONE ELEGANCKO DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ. 2000 PLUS OPŁATY CZYNSZ PLUS PRĄD. ULICA RADZIKOWSKIEGO 100

  • Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks. Kazimierza Figlewicza
    1 / 14
    Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks....

    Kraków

    • 298 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w s...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Józefa Szujskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Józefa Szujskiego

    Kraków

    • 4 200 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | STARE MIASTO, ULICA SZUJSKIEGO - WYJĄTKOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE W KAMIENICY - 144 M2 LOKALIZACJA: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Tea...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Kazimierza Wielkiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Kazimierza Wielkiego

    Kraków

    • 429 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 22 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | Mała kawalerka w centrum Krakowa, ul. Kazimierza Wielkiego, fantastyczna lokalizacja i wspaniała komunikacja. Oferta tylko u nas w Biurze. Mieszkanie składa się z 19,15...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus

    Kraków

    • 2 173 827 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 24 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja na krakowskim Zwierzyńcu obejmująca 8 dwupoziomowych apartamentów, łącząca funkcjonalne rozwiązania ze spokojnym otoczeniem oraz dogodnym dostępem do centrum...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus

    Kraków

    • 2 127 948 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 24 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Podgórze, Tuchowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Tuchowska

    Kraków

    • 629 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przytulne mieszkanie z garażem podziemnym w południowej części Krakowa - spokojna dobrze skomunikowana okolica. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Państwu at...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Pleszowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Pleszowska

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 / 1 Rodzaj nieruchomości: Mies...

  • Dom Kraków Podgórze, Zabłocie, Na Dołach
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Zabłocie, Na Dołach

    Kraków

    • 1 790 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, Podgórze-Zabłocie Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość...

  • LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA
    LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA

    Kraków

    • 11 440 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA W tej inwestycji dostępne lokale także inne lokale parterowe z witryną o powierzchniach: 75, 94, 104, 145 mkw. Lokal o powierzchni...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 465 291 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Kazimierz ul. Paulińska

    Kraków » ul. Paulińska

    • 1 395 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Paulińskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...