• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Chełmońskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Chełmońskiego

    Kraków

    • 690 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50m 2 , zlokalizowane przy ul. Chełmońskiego, na zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2009 rok...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta, Aleja Róż
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta, Aleja Róż

    Kraków

    • 370 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój z funkcjonalną kuchnią - duży ustawny pokój - łazienka z...

  • Na Stoku – 2 pokoje, balkon, zielona okolica
    1 / 15
    Na Stoku – 2 pokoje, balkon, zielona okolica

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej ? Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierz...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 500 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE • Powierzchnia: 20 m² • Piętro: 2 (w nowej kamienicy z windą) • Rok budowy: 2019 • Stan: gotowe do zamieszkania - w pełni umeblowane • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamanio...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Pułaskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Pułaskiego

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 2-pokojowe mieszkanie ok. 60 m² - Stare Dębniki | 10 minut spacerem od Wawelu Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 59,66 m²(z pomieszczeniami p...

  • Przestronny lokal w centrum | 150 m2
    1 / 14
    Przestronny lokal w centrum | 150 m2

    Kraków

    • 17 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny lokal w centrum | 150 m2 | Plac Inwalidów Do wynajęcia lokal usługowy w centrum miasta przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Krakowa, okolica Placu Inwalidów...

  • Dwupokojowe mieszkanie na Złocieniu z dwoma dużymi tarasami
    1 / 12
    Dwupokojowe mieszkanie na Złocieniu z dwoma dużymi tarasami

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia od marca piękne dwupokojowe mieszkanie na złocieniu. Do mieszkania przynależą dwa duże tarasy o pow. 22m2 i 16m2. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem ku...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy Rozkład lok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Dąbie ul. Widok

    Kraków » ul. Widok

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Dąbiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na s...

  • Lokal Kraków Mistrzejowice

    Kraków » Mistrzejowice

    • 31 500 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo- handlowa na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal stanowi przestrzeń open space o powierzchni 385m 2 wraz z przynależnym do niego zaple...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 53 220 zł cena
    • 1 629 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn wraz z powierzchnią biurową przy ul. Półłanki w Krakowie. O ferta najmu obejmuje halę o powierzchni 1412m 2 oraz przynależne do niej pomie...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny, 2 Pułku Lotniczego
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny, 2 Pułku Lotniczeg...

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m², położonego na...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz, Halicka
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz, Halicka

    Kraków

    • 786 613 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 20 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestora, jak i dla osoby prywatnej poszukującej komfortowego lokum w pre...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Racławicka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Racławicka

    Kraków

    • 460 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 21 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Przytulna kawalerka 21,5 m² z balkonem | 1 piętro | komórka lokatorska | świetna lokalizacja Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,5 m² z balk...

  • Piękne 34 m2 Stare Miasto - Obok ul. Grzegórzeckiej.
    1 / 4
    Piękne 34 m2 Stare Miasto - Obok ul. Grzegórzeckiej.

    Kraków

    • 605 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Stare Miasto - Obok ul. Grzegórzeckiej i Galerii Kazimierz. Kamienica po generalnym remoncie, nowa elewacja. Komfortowe, po generalnym remoncie i wygodne mieszkanie w kamienicy, ró...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Azory, Czerwieńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Azory, Czerwieńskiego

    Kraków

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogilska
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogils...

    Kraków

    • 2 823 200 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 8 piętro

    Nowoczesna inwestycja w Krakowie, wyróżniająca się oryginalną architekturą, wysokim standardem oraz komfortowymi warunkami do życia w dobrze skomunikowanej części miasta. Zakup od...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Olsza, Józefa Narzymskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Olsza, Józefa Narzymskiego

    Kraków

    • 688 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/Grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna ! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni...

    1 / 9

    Kraków

    • 3 764 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

• Lokal użytkowy Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Cystersów
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Cystersów

    Kraków

    • 8 450 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyjątkowe biuro w sercu zieleni - loft przemysłowy 130 m² w pulsującym centrum Krakowa Bracia Sadurscy - biuro nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu biurowego na pierwsz...