• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Dom Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 8 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m², położony w zielonych i spokojnych Swoszowicach w okolicach ul. Krzyżańskiego . Dom jest w pełni umeblowa...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Bonarka, Makowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Bonarka, Makowa

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolno...

  • Prywatnie - 3 Pokoje do remontu - Złotego Wieku 53
    1 / 8
    Prywatnie - 3 Pokoje do remontu - Złotego Wieku 53

    Kraków

    • 544 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie do remontu na os. Złotego Wieku 53 Trzy niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój – w sumie 47,7 m2 mieszkanie. Do tego piwnica – 1,6 m2. Całość...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zofii Nałkowskiej
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zofii Nałkowskiej

    Kraków

    • 609 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnym, dwulokalowym domu jednorodzinnym w zabudowie szeregowej. Mi...

  • Dwa pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz, ul. Starowiślna
    1 / 16
    Dwa pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz, ul. Starowiślna

    Kraków

    • 1 186 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 23 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż eleganckie mieszkanie zlokalizowane w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Starowiślnej – w klimatycznej części Krakowa, w samym sercu Kazimierza, na styku z historyczny...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie 38m2 na osiedlu Podwawelskim na Starych Dębnikach. Lokalizacja najbardziej poszukiwana w Krakowie. Osiedle zielone z duża ilością placów z...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Bieńczyce,
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Bieńczyce,

    Kraków

    • 527 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    REZERWACJA! Mieszkanie do własnej aranżacji - Twój pomysł, Twoja przestrzeń! Nieruchomość kwalifikuje się do kredytu bez wkładu własnego! Bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania...

  • Daliowa 2, kawalerka z balkonem, 33 m², Podgórze
    1 / 10
    Daliowa 2, kawalerka z balkonem, 33 m², Podgórze

    Kraków

    • 1 650 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-04-01 Do wynajęcia komfortowa kawalerka z balkonem i osobną kuchnią, zlokalizowana przy ul. Daliowej 2 w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość: Mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Kaspra Żelechowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Kaspra Żelechowskieg...

    Kraków

    • 780 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameraln...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Ad...

    Kraków

    • 11 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 128,69 m² (powierzchnia całkowita 140 m² ), znajdujący się w nowej inwestycji stale rozwijającej się dzielnicy...

  • Lokale biurowe 17-34m2, Wrocławska, Media w cenie
    1 / 11
    Lokale biurowe 17-34m2, Wrocławska, Media w cenie

    Kraków

    • 935 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowy o pow. 17 m2 - 34 m2, znajdujące się przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. LOKALIZACJA: Doskonała lokalizacja pod względem ruchu pieszych oraz samochodów....

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 6 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal po remoncie na wynajem na Starym Podgórzu! Wejście bezpośrednio z ulicy, możliwość umieszczenia reklamy: na elewacji (z podświetleniem) i witrynach Parametry lok...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 46 000 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Oferuję Państwu do wynajęcia nieruchomość o całkowitej powierzchni ok. 1666m2, na którą składają się: - hala, powierzchnia magazynowa...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 3 650 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL: - lokal w układzie 3 pokojowym - dostępne różne metraże: ok 13,  30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Bohomolca
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Bohomolca

    Kraków

    • 1 498 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Mogilska
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Mogilska

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Eljasza Walerego Radzikowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Eljasza Walerego Radzikowskiego

    Kraków

    • 1 299 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 20 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Bronowice, przy ulicy Radzikowskiego. Mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego P...

    Kraków

    • 910 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jego metraż...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Czyżyny, Sołtysowska
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Czyżyny, Sołtysowska

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Sołtysowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego metraż liczy 49 m^2, na c...

  • Lokal użytkowy Kraków Czyżyny
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kraków Czyżyny

    Kraków

    • 9 500 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 73m2 w zadbanym budynku biurowym. Cechy charakterystyczne oferowanej powierzchni: - całkowita powierzchnia ok....