• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Kazimierzowskie
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Kazimierzowskie

    Kraków

    • 495 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    | REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² | 10 piętro | panoramiczny widok | Osiedle Kazimierzowskie | Kraków Jasne i przytulne | świetne pod wynajem Na sprze...

  • Po remoncie, 2-pok mieszkanie ul. Śliczna, już dostępne
    1 / 11
    Po remoncie, 2-pok mieszkanie ul. Śliczna, już dostępne

    Kraków

    • 2 299 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Dostępne od zaraz (od 09.03.2026 r.) ul. Śliczna, Kraków - Śródmieście, PO REMONCIE [!]. Właściciel bezpośrednio wynajmie mieszkanie samodzielne o pow. 51 mkw, 2 pokoje nieprzech...

  • Kraków przestrzeń logistyczna na godziny – szybki dostęp
    1 / 3
    Kraków przestrzeń logistyczna na godziny – szybki dostęp

    Kraków

    • 40 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia na godziny, dni lub dowolny okres hala magazynowa / przestrzeń logistyczna o powierzchni około 60 m², zlokalizowana na północy Krakowa. Przestrzeń dostępna jest w elas...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Przy Arce
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Przy Arce

    Kraków

    • 550 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje | 38 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Bieńczyce - os. Przy Arce | blisko DH Wanda Dostępne od zaraz | idealne dla p...

  • WYNAJMIEMY DOMEK Z DZIAŁKĄ, KRAKÓW LUB OKOLICE DO 100 KM
    WYNAJMIEMY DOMEK Z DZIAŁKĄ, KRAKÓW LUB OKOLICE DO 100 KM

    Kraków

    • 1 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dzień dobry. Rodzina z małym pieskiem poszukuje do wynajęcia letniskowego lub całorocznego domu/domku z niedużą działką może być na wsi do 100 km od Krakowa. Chętnie zaopiekujemy s...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Bieńczyce, os. Albertyńskie
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Bieńczyce, os. Albertyńskie

    Kraków

    • 760 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje /60,26m2 /loggia /piwnica /os.Albertyńskie /Kraków. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym [piętrze w 8-piętrowym bloku na os. Albertyński...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, W. Witosa
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, W. Witosa

    Kraków

    • 589 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta !! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa....

  • Działka pod zabudowę bliźniaczą w otoczeniu drzew
    1 / 6
    Działka pod zabudowę bliźniaczą w otoczeniu drzew

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Kraków, Czyżyny – 850 m² Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 850 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Kraków, dzielnica Czyż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dobra cena-6 pokoi-3 poziomy-2 mp
    1 / 13
    Dobra cena-6 pokoi-3 poziomy-2 mp

    Kraków

    • 1 170 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 10 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY – NA BIELANACH W KRAKOWIE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech unikatowych segmentów w kameralnym kompleksie domów w zabudowie bliźn...

  • Dobra cena! 3 pokoje, 1 piętro, dużo zieleni
    1 / 7
    Dobra cena! 3 pokoje, 1 piętro, dużo zieleni

    Kraków

    • 780 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Marzysz o mieszkaniu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Krakowa? To oferta właśnie dla Ciebie! Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszka...

  • 3 pokojowy apartament, Novum, wysoki standard
    1 / 15
    3 pokojowy apartament, Novum, wysoki standard

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Apartamenty Novum – Śródmieście Krakowa, okolice ronda Mogilskiego i Unity Centre Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestro...

  • Park Reduta 2pok z osobną kuchnią 56m2 po remoncie
    1 / 13
    Park Reduta 2pok z osobną kuchnią 56m2 po remoncie

    Kraków

    • 829 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 56 m² | po generalnym remoncie | ul. Baziaka | tuż przy parku Reduta Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położ...

  • Centrum, Kazimierz, dobra cena, niski czynsz
    1 / 11
    Centrum, Kazimierz, dobra cena, niski czynsz

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę z antresolą mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone przy ulicy Józefa w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 20 m² usytuowane jest na 1 pięt...

  • Serce Kazimierza, niski czynsz, centrum,dobra cena
    1 / 10
    Serce Kazimierza, niski czynsz, centrum,dobra cena

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę z antresolą mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone przy ulicy Józefa 20 w Krakowie. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Józe...

  • Kawalerka - zostań 1 najemcą!!!
    Kawalerka - zostań 1 najemcą!!!

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zostań pierwszym Najemcą ! Kawalerka 27 m² • piętro 1/5 Kraków, ul. Conrada Super lokalizacja. Komfortowe warunki mieszkania. Budynek ogrodzony i monitorowany. W budynku winda. Wł...

  • działka budowlana na Jurze
    1 / 7
    działka budowlana na Jurze

    Kraków

    • 200 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • 3 pokojowe mieszkanie, balkon, miejsce postojowe
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie, balkon, miejsce postojowe

    Kraków

    • 1 050 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego, 6-kondygnacyjnego budynku z 2020 roku. Inwestycja wyróżnia się wysokim s...

  • WYNAJME MIESZKANIE 2 POKOJOWE KRAKÓW BIEŻANÓW PROKOCIM
    1 / 8
    WYNAJME MIESZKANIE 2 POKOJOWE KRAKÓW BIEŻANÓW PROKOCIM

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone wraz z balkonem, miejscem garażowym, położone w Krakowie przy ulicy Domagały (Osiedle Podgaje). Mieszkanie...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Chełmońskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Chełmońskiego

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 6 683 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    okolica ul.Chełmońskiego W rejonie Krowodrza / Bronowice , blisko ul. Łokietka i Makowskiego. Działka o powierzchni 2,17 arów . Obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego ....

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony,
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony,

    Kraków

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Położone na I piętrze w kameralnym budynku w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych.  Mieszkanie ciche, dużo ziele...