• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamień Pomorski
  • Kamień Pomorski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 7 500 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    HALA MAGAZYNOWA, PRODUKCYJNA, KRAKÓW, NOWA HUTA, BIEŃCZYCE. UWAGA: WYKLUCZONA JAKAKOLWIEK DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z MOTORYZACJĄ. Oferuję Państwu do wyna...

  • 2 pokoje 45m² Paulińska Kazimierz 2 min od Wisły ENG
    1 / 12
    2 pokoje 45m² Paulińska Kazimierz 2 min od Wisły ENG

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone przy ul. Paulińskiej w sercu krakowskiego Kazimierza jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych l...

  • 2 pokoje 45m Widok na Wawel 100 m od Wisły ul. Koletek
    1 / 11
    2 pokoje 45m Widok na Wawel 100 m od Wisły ul. Koletek

    Kraków

    • 2 390 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na wynajem przytulne 2 - pokojowe mieszkanie (45 m²) położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Koletek – w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Krakowie. Og...

  • Mieszkanie 2 pokoje 47m2 Wawel Bulwary Ogród ul.Bernardyńska
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokoje 47m2 Wawel Bulwary Ogród ul.Bernardyńska

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    47 m² | Ogród | Wawel, Bulwary Na wynajem klimatyczne mieszkanie z dostępem do ogrodu, położone przy ul. Bernardyńskiej tuż obok Wawelu i Bulwarów Wiślanych. To propozycja dla osó...

  • Angel Wawel, Sukiennicza, 4 pokoje, basen, garaż, siłownia, ochrona
    1 / 16
    Angel Wawel, Sukiennicza, 4 pokoje, basen, garaż, siłownia, ochro...

    Kraków

    • 8 900 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, Wawelu oraz Kazimierzu. Kompleks składa się z 220 ekskluzywnych mieszkań, basenu, si...

  • Plac Axentowicza, Krowodrza, mieszkanie 53m2 do wynajęcia
    1 / 8
    Plac Axentowicza, Krowodrza, mieszkanie 53m2 do wynajęcia

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia oferujemy mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone w przyziemiu willi w okolicy Placu Axentowicza. Mieszkanie jest jasne, składa się z pokoju, kuchni i łazienki....

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 833 128 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, Kraków, Piaski Nowe Odbiór do marca 2026. Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie...

  • 3 pokoje | balkon | garaż | Galicyjska 3
    1 / 16
    3 pokoje | balkon | garaż | Galicyjska 3

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – BEZ PROWIZJI! Mieszkanie jest obecnie zarezerwowane. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, proszę o kontakt telefoniczny lub wiadomość SMS. W przypadku zw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, al. 29 Listopada
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, al. 29 Listopada

    Kraków

    • 626 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem wynajmu. Dwa niezależne pokoje. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz na uczelnie. www.glodeknieruchomosci.pl Do sp...

  • KRAKÓW | PRĄDNIK CZERWONY | REDUTA
    1 / 6
    KRAKÓW | PRĄDNIK CZERWONY | REDUTA

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem wynajmu jest w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Reduta. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w ścisłym sąsiedztwie centrów handlowych Serenada i Kr...

  • Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2
    1 / 11
    Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2

    Kraków

    • 899 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2 – al. 29 Listopada, Prądnik Czerwony Opis nieruchomości: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy al. 29 Listopada w dzielnicy Prądnik...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Słowackiego
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Słowackiego

    Kraków

    • 474 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania z dużym potencjałem. Świetna lokalizacja, ścisłe centrum. Okna na dziedziniec, zieleń i cisza. Winda! www.glodeknieruchomosci.pl Do s...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Ugorek ul. Łąkowa

    Kraków » ul. Łąkowa

    • 679 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Łąkowej Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Jaremy

    Kraków » Krowodrza » ul. Jaremy

    • 780 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Jaremy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 300 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój w salonie fryzjerskim - Stare Podgórze | idealny pod usługi beauty Nieruchomość znajduje się w działającym salonie, zlokalizowanym...

  • High standard, modern construction.

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 949 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ENGLISHYou can be the FIRST to live in a freshly finished and newly furnished apartment located in a gated community in the eastern part of Kraków. The property has an area of 60 m...

  • Lokal z możliwością mieszkania – Zakrzówek
    1 / 16
    Lokal z możliwością mieszkania – Zakrzówek

    Kraków

    • 503 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży...

  • Mieszkanie Kraków, Jana Zamoyskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków, Jana Zamoyskiego

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamoyskiego 73 Przedstawiamy piękne mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu May Apartments, przy ulicy Zamoyskiego na Kazimierzu. Na 51 m2 składa się, przestronny salon z anekse...

  • NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE | OS. KRAKOWIA
    1 / 12
    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE | OS. KRAKOWIA

    Kraków

    • 670 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE | OS. KRAKOWIAKÓW Lokalizacja: Osiedle Krakowiaków, Kraków Powierzchnia: ok. 44 m² ???? Piętro: 8 / blok z windą Cena: 670000 zł O...

  • Zwierzolubne, 2 pokojowe mieszkanie, winda, nowoczesny blok
    1 / 8
    Zwierzolubne, 2 pokojowe mieszkanie, winda, nowoczesny blok

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym bloku...