• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 6 500 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia jasny, klimatyzowany lokal o pow. 82,6m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogro...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 36 461 zł cena
    • 458 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o pow. użytkowej wynoszącej 387,38m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 458,06m 2 , usytuowany na IV piętrze w jednym z biurowców klasy A...

  • 3 pokojowe Złocień Stary

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Topazowa

    • 699 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Złocień Stary w dz...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 757 158 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI DLA BIURA! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Glogera, Kraków - Prądnik Biały. Dane...

  • Od zaraz 1-pokojowe 35m2 przy ul. Sarmackiej
    1 / 5
    Od zaraz 1-pokojowe 35m2 przy ul. Sarmackiej

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz na dłuższy czas dla osób pracujących, ładne, czyste, w pełni umeblowane mieszkanie, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki - 35 m2...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Bosaków
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Bosaków

    Kraków

    • 4 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bosaków w dzielnicy Prądnik Czerwony. Nieruchomość znajduje się na trzecim p...

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, os. Piastów
    Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, os. Piastów

    Kraków

    • 729 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Os. Piastów, Mistrzejowice - Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 56,5...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza

    Kraków

    • 190 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż na Krowodrzy przy ul. Kujawskiej, lokal niemieszkalny składający się z dwóch pomieszczeń. Każde z nich jest odrębną nieruchomością. Pow. łączna 36,57 m 2 . Lokal zn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe + salon z kuchnią, klimatyzacja, widok na Wawel
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe + salon z kuchnią, klimatyzacja, widok na W...

    Kraków

    • 7 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 120 m², położone na trzecim piętrze klimatycznej, trzypiętrowej kamienicy przy ul. Stradomskiej. To miejsce, które...

  • Mieszkanie typu studio na Starym Mieście
    1 / 9
    Mieszkanie typu studio na Starym Mieście

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie położone przy ul. Sławkowskiej – jednej z bardzo klimatycznych ulic krakowskiego Starego Miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Rynku Głównego, Plant oraz Starego...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Generała Henryka Dąbrowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Generała Henryka Dąbrowskiego

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone w historycznej dzielnicy Podgórze, przy ulicy Dąbrowskiego . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze a jego metraż li...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz, Podbrzezie
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz, Podbrzezie

    Kraków

    • 4 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Wolfies House ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe, przestronne mieszkanie w samym sercu Krakowskiego Kazimierza. Nieruchomość znajduje się na trzecim pię...

  • Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Mogiła, Klasztorna
    1 / 13
    Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Mogiła, Klasztorna

    Kraków

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 970 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka usługowa 1 754 m² | Kraków - ul. Klasztorna | inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1 754 m² położona przy ul. Klasztornej w Kraków . Nier...

  • Lokal użytkowy Kraków Bronowice, Bronowice, Bronowice
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków Bronowice, Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 6 600 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa si...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Starego Dębu
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Starego Dębu

    Kraków

    • 1 210 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 13 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament 92 m² przy Parku Krajobrazowym - ul. Starego Dębu Na sprzedaż przestronne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i presti...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki, Masarska
    1 / 2
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki, Masarska

    Kraków

    • 400 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia miejsce postojowe  w garażu podziemnym budynku mieszkalnego przy ul. Masarskiej 11 -GRZEGÓRZKI Dodatkowy koszt to czynsz administracyjny w wysokości 141,25 zł. Łączny...

  • Budynek 2500 m2 + działka 1700 m2
    1 / 9
    Budynek 2500 m2 + działka 1700 m2

    Kraków

    • 88 375 zł cena
    • 2 525 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek 2500 m2 + działka 1700 m2 Przedmiotem wynajmu jest cały czterokondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 2500 mkw oraz działka o powierzchni 1700 mkw. Ostatnim najemcą budy...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Mogiła, Stare Wiślisko
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Mogiła, Stare Wiślisko

    Kraków

    • 1 487 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 15 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko u nas. Nowa Huta, Mogiła, ul. Stare Wiślisko. Mieszkanie o pow. użytkowej 95,89 m 2 , z dodatkową antresolą (ok. 20 m2), 2-ma miejscami garażowymi i komórką lokatorsk...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Józefa Sar...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Sarego

    • 1 449 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 19 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sarego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krako...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Dąbie ul. Świtezianki

    Kraków » ul. Świtezianki

    • 490 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Świtezianki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...