• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Dom Kraków Podgórze, Prokocim, Kolejowa
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Prokocim, Kolejowa

    Kraków

    • 2 330 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 10 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    STARY PROKOCIM , Dom wolnostojący o pow. 200m2 po generalnym remoncie . Parter : wiatrołap i schody, przedpokój, łazienka, salon, kuchnia oraz 2 pokoje (jadalnia, sala kinowa/siło...

  • Mieszkanie na Sprzedaż 2 - pokojowe Wielicka
    1 / 10
    Mieszkanie na Sprzedaż 2 - pokojowe Wielicka

    Kraków

    • 769 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m². Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem oraz przestronnego przedpokoju. Mieszkanie położone je...

  • Al. Słowackiego Kraków wynajem mieszkanie 3 pokoje
    1 / 8
    Al. Słowackiego Kraków wynajem mieszkanie 3 pokoje

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Duże, przestronne mieszkanie do wynajęcia od 01.03.2026 r. na alei Juliusza Słowackiego w Krakowie koło Radia Kraków. Kilka minut spacerem do Rynku Głównego, w okolicy największe k...

  • Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 52m2 z piwnicą -
    1 / 8
    Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 52m2 z piwnicą -

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 52m2 z piwnicą - Os. Kolorowe, Nowa Huta Opis nieruchomości: Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 5...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    STARE MIASTO , UL. KREMEROWSKA Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy , po generalnym remoncie . Wymienione instalacje sześć lat temu. W cenie pozostaje : zabudowa kuchenna , sprzęt...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Czyżyny ul. Sikorki

    Kraków » Nowa Huta » ul. Sikorki

    • 549 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sikorki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza ul. Mazowiecka

    Kraków » Krowodrza » ul. Mazowiecka

    • 545 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 21 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Mazowieckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • PL/EN - Bezpośrednio wynajmę 2 p. ul.Batorego po remoncie
    1 / 16
    PL/EN - Bezpośrednio wynajmę 2 p. ul.Batorego po remoncie

    Kraków

    • 3 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przez właściciela -mieszkanie w kamienicy- w centrum Krakowa ul.Batorego o powierzchni 77 m2. Składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni oraz łazienki.Mieszkanie usytuowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków, Lubostroń
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków, Lubostroń

    Kraków

    • 2 450 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce postojowe....

  • Nowoczesne Dębniki | 49,5 m² + ogródek | budynek 2025 | pełne wyposażenie | 3 pokoje | MPEC | garaż
    1 / 10
    Nowoczesne Dębniki | 49,5 m² + ogródek | budynek 2025 | pełne wyp...

    Kraków

    • 1 060 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ---ENGLISH BELOW--- Są mieszkania, które „jakoś” się urządza. I są takie, które od pierwszego dnia dają komfort, spokój i poczucie, że to była dobra decyzja. To właśnie ten drugi t...

  • Sprzedam mieszkanie| Wrocław- centrum
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie| Wrocław- centrum

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², położone w klimatycznej kamienicy w dzielnicy Wrocław – Śródmieście. Lokal znajduje się na 4. piętrze (bez windy...

  • Lokal biurowy 128 m2 | centrum miasta
    1 / 10
    Lokal biurowy 128 m2 | centrum miasta

    Kraków

    • 11 264 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy 128 m2 | centrum miasta Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal biurowy położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowo-biurowego. Do lokalu prowadzi...

  • Mieszkanie Kraków
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków

    Kraków

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 52,5 m, na ulicy Wiśniowej (boczna od al. 29 go listopada). Jest to funkcjonalne, przestronne i bardzo zadbane mieszkanie zlokaliz...

  • Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Torfowej
    1 / 9
    Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Torfowej

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna, przestronna kawalerka o pow. 32 m2. Mieszkanie usytuowane w jednoklatkowym bloku na 2 piętrze na osiedlu Ruczaj Dębniki przy ul. Torfowej. Mieszkanie słonec...

  • Mieszkanie 42m kraków poznańska
    1 / 12
    Mieszkanie 42m kraków poznańska

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia na ul. Poznańskiej 7 Kraków, piętro II, miejsce ogólnodostępne parkingowe przed budynkiem Mieszkanie słoneczne, ciepłe z balkonem. znajduje się przy ul. Po...

  • Wynajmę kawalerke na os.7 Życzeń
    1 / 6
    Wynajmę kawalerke na os.7 Życzeń

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę ładna kawalerkę w pełni wyposażoną i umeblowaną

  • Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Stefana Batorego
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Stefana Batoreg...

    Kraków

    • 16 800 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne o...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,

    Kraków

    • 3 949 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni : - 65,81 m - 3 pokoje z kuchnią i łazienką - 1 piętro - parking w cenie Do wynajęcia również: - 42 m ( 1 pokój z łazienką na wyłącznoś...

  • Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Na Wzgórzach
    Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Na Wzgórzach

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE + OSOBNA KUCHNIA - OSIEDLE NA WZGÓRZACH *zdjęcia należą do Właściciela oferty Do wynajęcia atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow....

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, os. Europejskie
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, os. Europejskie

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    | Kraków - Podgórze Ruczaj, Osiedle Europejskie Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m², usytuowane na wysokim parterze w nowoczesny...