• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Kawalerka Tanio Wynajem
    1 / 6
    Kawalerka Tanio Wynajem

    Kraków

    • 2 150 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Dostępne od 1 marca Odstąpię mieszkanie na wynajem, ul.Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie 10 min autobusem lub 20 min tramwajem 50 do Galerii Krakowskiej, Dworca PKP,Politechniki...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 6 370 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 98m 2 znajdujący się nieopodal al. 29- listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezależnego budynku biurowego. B...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 7 070 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 108m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezale...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 16 055 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 3-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 247m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Teren wokół jest w całości o...

  • Lokal Kraków Mistrzejowice

    Kraków » Mistrzejowice

    • 7 500 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal parterowy o powierzchni 82m 2 na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal usytuowany jest na jednym z osiedli o ogromnym potencjale oraz z szero...

  • Lokal gastronomoczny/handlowy Plac Nowy Krakowski Kazimierz
    1 / 3
    Lokal gastronomoczny/handlowy Plac Nowy Krakowski Kazimierz

    Kraków

    • 18 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy wyjątkowy lokal gastronomiczny/handlowy/uzutkowy blisko Placu Nowego w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Kazimierz. Lokal jest przygotowany do każdej działalności: gastronom...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 12 400 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa usytuowana na I-piętrze budynku na Rybitwach. Prezentowana powierzchnia to łącznie 400m 2 , na którą składają się 3 pomieszc...

  • Na sprzedaż – Kraków – Os. Mistrzejowice – 3 pokoje – 55,4 m
    1 / 11
    Na sprzedaż – Kraków – Os. Mistrzejowice – 3 pokoje – 55,4 m

    Kraków

    • 670 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż – Kraków – Os. Mistrzejowice – 3 pokoje – 55,4 m² Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Mistrzejowice w Krakowie. Spokojna, zielona i doskona...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2-pok. mieszkanie, 43 m² – Kraków Prądnik Biały
    1 / 13
    2-pok. mieszkanie, 43 m² – Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 3 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, bez pośredników, dostępne od 20.10.2025 Oferuję na wynajem przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,15 m², położone na 5 piętrze b...

  • Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, os. Osiedle na Stoku
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, os. Osiedle na Stoku

    Kraków

    • 385 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    DO SPRZEDANIA: Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku na os. Na Stoku 15 w Krakowie. PODSTAWOWE INFORMACJE: Powierzchnia mieszkania to 27m2,...

  • Słoneczne 2 pokoje | Taras 12m²| Wyposażone | 2023

    Kraków » Nowa Huta » ul. Woźniców

    • 630 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,51 m², usytuowane na 3. piętrze w nowym, kameralnym apartamentowcu przy ulicy Woźniców (inwestycja...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. al. Pokoju

    Kraków » al. Pokoju

    • 399 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu al. Pokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Czarna Wieś ul. Czarnowiejska

    Kraków » Krowodrza » ul. Czarnowiejska

    • 970 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Lokal Kraków Czyżyny

    Kraków » Czyżyny

    • 25 716 zł cena
    • 468 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestrzeń handlowa z dużymi witrynami w reprezentacyjnym budynku na Czyżynach. Oferowany lokal to dwa poziomy ok. 467m 2 przestronnej powierzchni handlowo-...

  • KRAKÓW, OS. PIASTÓW, 3 POKOJE SPRZEDAM
    1 / 6
    KRAKÓW, OS. PIASTÓW, 3 POKOJE SPRZEDAM

    Kraków

    • 690 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, w Krakowie na osiedlu Piastów.  Mieszkanie dwustronne, rozkładowe - do każdego pokoju osobne wejście. Lokal usytuowany na 1 pi...

  • Dom pod Krakowem - Mników
    1 / 11
    Dom pod Krakowem - Mników

    Kraków

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMY WOLNOSTOJĄCE MNIKÓW - pod Krakowem INWESTYCJA: Osiedle to sześć domów wolnostojących wybudowanych z bloczków H=H ocieplonych 20cm styropianem. Ogrodzone, na zagospodarowanym...

  • Działka ROD Kraków Nowa Huta
    1 / 7
    Działka ROD Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 89 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawa do użytkowania wieczystego działki ROD zlokalizowanej na osiedlu na stoku (Nowalijka 3). Działka o powierzchni 3 arów z prądem i woda + własna studnia. Budynek murow...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Lipińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Lipińskiego

    Kraków

    • 910 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji. Dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Trzy niezależne pokoje. Mieszka...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Dąbie
    1 / 3
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Dąbie

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 1968 roku , w spokojnej i zielonej części Krakowa. Lokal jest w dobrym stanie techni...

  • Podgórze 2-pokojowe 51m przy ul. Radosnej, od zaraz!!!
    1 / 12
    Podgórze 2-pokojowe 51m przy ul. Radosnej, od zaraz!!!

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajduje się na parterze 4 piętrowego monitorowanego budynku. Składa się z 2 pokoi wyposażonych w nowe meble, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z WC...