• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, Bolesława Czerwieńskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, Bolesława Czerwień...

    Kraków

    • 1 015 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Bolesława Czerwieńskiego...

  • Wynajem mieszkania od Właściciela
    1 / 12
    Wynajem mieszkania od Właściciela

    Kraków

    • 430 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA: Mieszkanie w wysokim standardzie z wyposażeniem znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w apartamentowcu przy ul. Poznańskiej.sklepy Żabka Biedronka świetna lokalizacja p...

  • Wynajmę pokój w Krakowie
    1 / 10
    Wynajmę pokój w Krakowie

    Kraków

    • 4 200 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

• Wynajem mieszkania bezpośrednio od właściciela
    1 / 9
    Wynajem mieszkania bezpośrednio od właściciela

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    OKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w apartamentowcu przy ul. Poznańskiej. Spacerem na Kleparz zaledwie ostatniej minuty. Przy ogólnodostępnym miejscu parkin...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 980 156 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa...

  • Podnajmę stanowisko na przedłużanie włosów w Salonie
    1 / 3
    Podnajmę stanowisko na przedłużanie włosów w Salonie

    Kraków

    • 820 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę stanowisko na przedłużanie, zaplatanie włosów , warkoczyki w Salonie Fryzjerskim , 1 - 2 razy w tygodniu, możliwy wynajem tylko na sb/nd, wybrane dni i godziny do ustaleni...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Kazimierzowskie
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Kazimierzowskie

    Kraków

    • 505 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Kazimierzowskim w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2. Lokal składa się z dwóch pokoi...

  • Dom dwupiętrowy z garażem ogrodem, strychiem 136m2
    1 / 16
    Dom dwupiętrowy z garażem ogrodem, strychiem 136m2

    Kraków

    • 6 500 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom dwupiętrowy z garażem i ogrodem 136m2 - ul. ks. prałata Mariana Łaczka Opis nieruchomości: Do wynajęcia przestronny, dwupiętrowy dom z podziemnym parkingiem, ogrodem i balkona...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 1 103 305 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! Kraków, Piaski Nowe - bez prowizji i PCC Powierzchnia: 71,65 m² Piętro: ostatnie - prywatność i doskonał...

  • MIESZKANIE KRAKÓW GRZEGÓRZKI 36m2 - z balkonem na Parterze
    1 / 11
    MIESZKANIE KRAKÓW GRZEGÓRZKI 36m2 - z balkonem na Parterze

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Właściciel wynajmie mieszkanie / najem okazjonalny/, znajdujące się przy ulicy Nullo, w dzielnicy Grzegórzki, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Krakowie. Okolica dobr...

  • Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Batorego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Batorego

    Kraków

    • 12 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w samym centrum Krakowa. Idealne pod biuro, szkołę, kancelarię. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego lub garażu. www.glodeknie...

  • Ekskluzywny lokal usługowy ul. Rydlówka, Podgórze
    1 / 5
    Ekskluzywny lokal usługowy ul. Rydlówka, Podgórze

    Kraków

    • 23 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis nieruchomości: Do wynajęcia reprezentacyjny lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 217 m² położony przy ul. Rydlówka w Krakowie, w nowoczesnym, 5-piętrowym budynk...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze
    1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze

    Kraków

    • 599 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nieruchomość położona na Starym Podgórzu blisko pijalni wody Mateczne, w budynku czterokondygnacyjnym , sprzedaż lokalu w stanie developerskim. Części wspólne wykończone w wysokim...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Rzeźnicza
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Rzeźnicza

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone w Krakowie przy ulicy Rzeźniczej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku i jego metraż liczy...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, W. Łokietka
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, W. Łokietka

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze bloku z lat 70-tych, a jego metra...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze
    1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze

    Kraków

    • 689 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 867 192 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składające s...

  • Mieszkanie Kraków Stare Podgórze
    1 / 2
    Mieszkanie Kraków Stare Podgórze

    Kraków

    • 1 700 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 20 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w kamienicy z 1860 roku po rewitalizacji. Samo mieszkanie do remontu. Trzy niezalezne wejścia mozna zrobic też lokal usługowy. Lokal składa sie z 4 pokoi i łazienki, czę...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Bieżanów,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Bieżanów,

    Kraków

    • 15 840 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA: Budynek usługowo - biurowy o powierzchni całkowitej 263,54 m2 na który składa się:  PARTER - o powierzchni 98,97 m2 - część biurowo - handlowa - 3 pomieszczenia - o...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Bytomska

    Kraków » Krowodrza » szosa Bytomska

    • 1 150 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 19 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu u. Królewskiej i Bytomskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na str...