• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Prokocim ul. Wallenroda

    Kraków » Podgórze » ul. Wallenroda

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 56 m , położone na 2. piętrze wysokiego...

  • Pomieszczenie/biuro, mieszkanie /do wynajęcia
    1 / 5
    Pomieszczenie/biuro, mieszkanie /do wynajęcia

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia oferujemy przestronny lokal biurowy (mieszkanie)o powierzchni 50 m², położony w osobnym budynku ,z oddzielnym wejściem przy ul. Makuszyńskiego 2a w Krakowie (dzielnica...

  • Pomieszczenie biurowe do wynajęcia - 28 m2 Kraków - Czyżyny
    1 / 4
    Pomieszczenie biurowe do wynajęcia - 28 m2 Kraków - Czyżyny

    Kraków

    • 1 176 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia kompleks pomieszczenie biurowe nr 107 o pow. 28 m2. Lokal znajduje na pierwszym parterze w budynku biurowym zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Na Załęczu 1D. Miesi...

  • Pomieszczenie biurowe do wynajęcia - 18 m2 - Kraków - Czyżyny
    1 / 3
    Pomieszczenie biurowe do wynajęcia - 18 m2 - Kraków - Czyżyny

    Kraków

    • 756 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia kompleks pomieszczenie biurowe nr 103 o pow. 18 m2. Lokal znajduje na pierwszym parterze w budynku biurowym zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Na Załęczu 1D. Miesi...

  • Pomieszczenie biurowe do wynajęcia - 39 m2 - Kraków - Czyżyny
    1 / 4
    Pomieszczenie biurowe do wynajęcia - 39 m2 - Kraków - Czyżyny

    Kraków

    • 1 638 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia kompleks pomieszczenie biurowe nr 102 o pow. 39 m2. Lokal znajduje na pierwszym parterze w budynku biurowym zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Na Załęczu 1D. Miesię...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze,

    Kraków

    • 1 923 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale  w biurowcu klasy A w dzielnicy Ruczaj: LOKALE: - biurowe od 30 m 70 m, 100 m, 150 m, 200 m - jasne i przestronne pomieszczenia, duże okna - dowolna aranżacja...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 5 225 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy w nowoczesnym biurowcu Hexagon Opis:  - 51,39 m²  - 3 piętro - wysokość: ponad 3m - winda - parking - monitoring - całodobowa ochrona - na piętrze dostę...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 11 178 000 zł cena
    • 681 m2 powierzchnia
    • 16 415 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale biurowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hexagon w Krakowie. Opis: - metraż: 681,73 m² (202,71 m² + 479,02 m²) - możliwość zakupu razem lub...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 3
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 607 635 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie skład...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 4 576 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 91m 2 i pow. całkowitej 97,37m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonomicznej...

  • Dom Kraków Podgórze, Bieżanów, Mała Góra
    1 / 16
    Dom Kraków Podgórze, Bieżanów, Mała Góra

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BIEŻANÓW, WOLNOSTOJĄCY DOM DWURODZINNY POSADOWIONY W OTOCZENIU BUJNEJ ZIELENI, NA DZIAŁCE 9,81 ara .WNĘTRZA PO GENERALNYM REMONCIE Duży 2,3 - rodzinny dom, 12 pokoi !! Możliwe wyk...

  • Mieszkanie 38m2, Kuźnicy Kołłątajowskiej 16
    1 / 5
    Mieszkanie 38m2, Kuźnicy Kołłątajowskiej 16

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Mieszkanie jest świeżo odmalowane. W pokoju znajduje się stolik i zestaw mebli wypoczynkowych, łazienka i kuchnia kompletnie urządzona, w przedpokoju jest duża szafa w zabudowie,...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Przemiarki
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Przemiarki

    Kraków

    • 710 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na zielonej części Ruczaju. Gotowiec inwestycyjny, możliwość zakupu mieszkania wraz z najemcami! Fenomenalna lokalizacja (Ka...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto,

    Kraków

    • 56 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowy w centrum Krakowa przy ul. Zwierzynieckiej! Lokal: - powierzchnia 280 m² - parter - wejście od głównej ulicy - duże przeszklenia - wysokie pomieszczenia - możliwość...

  • Lokal użytkowy Kraków Ruczaj,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 37 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal 706 m² - Ruczaj, Dębniki | nowoczesny budynek Opis: - powierzchnia: 706 m² - możliwość podziału na 2 niezależne lokale po ok. 350 m² - 2 klatki schodowe - winda...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 4 118 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    NIEOGRZEWANA HALA MAGAZYNOWA, PRODUKCYJNA, KRAKÓW, NOWA HUTA, BIEŃCZYCE. UWAGA: WYKLUCZONA JAKAKOLWIEK DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z MOTORYZACJĄ. Oferuję Pa...

    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto,

    Kraków

    • 11 900 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal dwupoziomowy - parter wysokość 3,10 m, pow.ok. 79 m2 (jedna sala na przestrzał kamienicy) i przyziemie - piwnice H-2,80 m, pow. ok. 108 m2 (2 sale: jedna ok. 41 m2 z dwoma ok...

  • Wynajmę Kawalerke
    1 / 9
    Wynajmę Kawalerke

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę kawalerkę w dobrym miejscu do rynku 4 przystanki tramwajem pod domem sklepy Biedronka Zabka Netto blisko do parku mieszkanie dla osoby spokojnej nie palącej bez zwierząt cz...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Olszanicka
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Olszanicka

    Kraków

    • 7 900 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy o powierzchni 94m2 w okolicy ulicy Olszanickiej . Lokal na parterze do którego prowadzą 3 wejścia . Przestrzeń otwarta w której mieszczą się biurka oraz część wypoczy...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj, Bułgarska
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Ruczaj, Bułgarska

    Kraków

    • 503 415 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 37,29 m² - Ruczaj, Kraków Na sprzedaż mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku, położone w spokojnej części Ruczaju. To doskonała propozycja zarówno dla in...