• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 992 075 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącz...

  • Doskonała inwestycja! Duży lokal biurowy ze strychem
    1 / 15
    Doskonała inwestycja! Duży lokal biurowy ze strychem

    Kraków

    • 905 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 519 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO DOBRA INWESTYCJA ZA BARDZO DOBRĄ CENĘ! Nieruchomość: Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 118,70 m² na 3 kondygnacji budynku przy ul. Solskiego w dzielnicy Kr...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia całkowicie nowe, dwupokojowe mieszkanie położone w rejonie Rakowic i Alei 29 Listopada. Na powierzchnię blisko 37 mkw składają się salon z aneksem kuchennym, sypia...

  • Mieszkanie dostępne od ręki.

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 949 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja Skwer Harmonia.Urządzone mieszkanie.Gotowe do zamieszkania.Bez podatku PCC!Możesz jako PIERWSZY zamieszkać w świeżo wykończonym i urządzanym mieszkaniu, znajdującym się...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Braci Czeczów
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Braci Czecz...

    Kraków

    • 675 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/52, 20m2/taras/Złocień/ul.Czeczów/2019r. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bliku przy ulicy Czeczów. W skład lo...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zamkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zamkowa

    Kraków

    • 975 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycyjna perełka u stóp Wawelu! Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta oferta to strzał w dziesiątkę — idealna dla inwesto...

  • Do wynajęcia mieszkanie Kawalerka - Kraków Ul. Siemaszki
    1 / 10
    Do wynajęcia mieszkanie Kawalerka - Kraków Ul. Siemaszki

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym, umeblowane o powierzchni 19 m² składające się z przedpokoju, pokoju, łazienki z WC oraz ślepej kuchni. Wyposażeni...

  • Piękne mieszkanie na sprzedaż BEZ PROWIZJI
    1 / 16
    Piękne mieszkanie na sprzedaż BEZ PROWIZJI

    Kraków

    • 699 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie z widokiem, który robi wrażenie! Szukasz mieszkania na start albo pewnej inwestycji ? Ta oferta spełnia oba scenariusze — bez prowizji ️ Krakó...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal biurowo-usługowy na wynajem – Kraków, Stare
    1 / 4
    Lokal biurowo-usługowy na wynajem – Kraków, Stare

    Kraków

    • 11 858 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokalizacja: Adres: ul. Basztowa 3, Kraków – Stare Miasto  Powierzchnia: 216,00 m² (powierzchnia netto) 223,56 m² (powierzchnia najmu brutto, współczynnik powierzchni wspólnej: 3,...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,

    Kraków

    • 5 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w nowoczesnym budynku przy Rondzie Grunwaldzkim - do wynajęcia! Opis: - 40 m² - parter - wejście z ulicy - możliwość aranżacji według potrzeb najemcy - dobra widoczność i w...

  • Lokal użytkowy Kraków Ruczaj,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 12 300 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo-usługowy na Ruczaju. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonują m.in. centrum medyczne, apteka, kancelaria notarialna oraz sklep Carrefour, co zapewnia stały ruch klient...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Ruczaj ul. prof. Michała Bobrzyńskiego

    Kraków » ul. Bobrzyńskiego

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Senatorska

    Kraków » Krowodrza » ul. Senatorska

    • 700 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Senatorskiej i Placu na Stawach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami...

  • Lokal biurowo usługowy na wynajem 45 m² | biuro | gabinet |
    1 / 8
    Lokal biurowo usługowy na wynajem 45 m² | biuro | gabinet |

    Kraków

    • 2 950 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 45 m², położony na 2. piętrze budynku biurowego przy ul. Młyńskiej w Krakowie. Idealny pod działalność u...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Morelowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Morelowa

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie położone na II piętrze w budynku z 2017 roku przy ul. Morelowej na Woli Justowskiej w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię około 47 m2 i składa się z:...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Prądnik Biały, Stefana Banacha
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Prądnik Biały, Stefana Banach...

    Kraków

    • 650 787 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w północnej części miasta. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż...

    1 / 9

    Kraków

    • 856 032 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w północnej części miasta. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Tuchowska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Tuchowska

    Kraków

    • 3 800 000 zł cena
    • 383 m2 powierzchnia
    • 9 922 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo usługowy ,na pierwszym piętrze z niezależnym wejściem . Lokal wysoki aż 3m o powierzchni 383m2 . Składa się z części open space , zamkniętego biura ,zamkniętej sal...

  • Działka rolna Kraków Podgórze, Tyniec, Podgórki Tynieckie
    1 / 14
    Działka rolna Kraków Podgórze, Tyniec, Podgórki Tynieckie

    Kraków

    • 685 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRAWIE 30 ARÓW w pobliżu Bielańsko - Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Działka w spokojnym , malowniczym miejscu . Media w drodze asfaltowej : woda , prąd , gaz . Brak kanalizacji...

  • Azory - duży potencjał, do generalnego remontu

    Kraków » ul. Lentza

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z super potencjałem o powierzchni 36, 40 m2 zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem dzielnicy Krowodrza - Azory . Mieszkanie położone...