• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 90 ar w Krakowie
    1 / 2
    Atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 90 ar w Krakowie

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjna działka budowlana usługowa, a także pod domyo powierzchni 38 ar w Krakowie ul. E. Drużbackiej, Południowa strona miasta dobrze skomunikowana. Działka przylega bezpośre...

  • Rybitwy ul. Półłanki działka Przemysłowo - Usługowa
    Rybitwy ul. Półłanki działka Przemysłowo - Usługowa

    Kraków

    • 1 600 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 616 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Rybitwy ul. Półłanki działka Przemysłowo - Usługowa, na plac, magazyn, biura itp.... powierzchnia 22 ary plus obok droga 4 ary na posesji, działka płaska, teren zagospodarowany i o...

  • Kraków Branice 76,5 m ogród 82 metrów
    Kraków Branice 76,5 m ogród 82 metrów

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 76,5 m² z ogrodem – Kraków/Branice, Nowa Huta Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe składające się z piętra i poddasza, po...

  • Działka budowlana 12 ar Podgórze na sprzedaż.
    Działka budowlana 12 ar Podgórze na sprzedaż.

    Kraków

    • 498 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlaną o pow. 1200 m2, pod dom lub bliźniaka. Powierzchnia terenu płaska, w okolicy przyjemna nowa zabudowa. Ustawny prostokąt 30 m2 x 40 m2, media znajdują s...

  • Działka budowlana z projektem domu.
    Działka budowlana z projektem domu.

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka budowlana1170 m2, cena: 465 000 złotych, Pełna własność, wykonany Projekt nowoczesnego domu ARCHON, wydny dziennik budowy, współwlasność w drodze - OKAZJA. Prąd, woda, k...

  • Wola Justowska dom na sprzedaż.
    1 / 9
    Wola Justowska dom na sprzedaż.

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wola Justowska – bardzo atrakcyjna dzielnica Krakowa otoczona zielenią Lasku Wolskiego, parkami z willami ( Park Decjusza, dwa Kopce, alejki do spacerów i jazdy rowerowej, również...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Mieszkanie na poddaszu, doskonała lokalizacja dla osób uczących i studiujących. Ulica Kawiory.

  • 2 Łazienki | 2 Balkony | Pet Friendly | 58m2 | ENG
    1 / 12
    2 Łazienki | 2 Balkony | Pet Friendly | 58m2 | ENG

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Zalewu Zakrzówek Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku. Do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Borowego
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Borowego

    Kraków

    • 1 715 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 25 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami i miejscem postojowym . Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, przestronnej łazienki, wc oraz 2 ogródków....

  • Gabinet dla psychoterapeuty/psychologa psychiatry
    1 / 6
    Gabinet dla psychoterapeuty/psychologa psychiatry

    Kraków

    • 270 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do współdzielenia przestrzeni terapeutycznej. Lokal składa się z dwóch gabinetów, poczekalni i łazienki z aneksem kuchennym z lodówką, mikrofalą, czajnikiem i ekspresem d...

  • Zabłocie, 1 pok 36 m2,od właściciela z sauną
    1 / 14
    Zabłocie, 1 pok 36 m2,od właściciela z sauną

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego metraż liczy 35,8...

  • Zabłocie, 1 pok 36 m2,od właściciela z sauną
    1 / 16
    Zabłocie, 1 pok 36 m2,od właściciela z sauną

    Kraków

    • 716 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Krowodrza, Odrowąża
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Krowodrza, Odrowąża

    Kraków

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Krowodrza .Ponad 3000 m2, kilka pięknych budynków frontowych i oficyn w bardzo dobrym stanie , zadbane , cały czas użytkowane. Działka 30 arów . Możliwość nadbudowy. Ogrzewanie z M...

  • 3-pokojowe mieszkanie, Nowa Huta, 49 m2
    1 / 7
    3-pokojowe mieszkanie, Nowa Huta, 49 m2

    Kraków

    • 3 600 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Adres: Osiedle Złotej Jesieni 2c Mieszkanie od własciciela. Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m², usytuowane na pierwszym piętrze 8-piętrowego, nnowego bloku z...

  • Dom bliźniaczy 124m2 / ogródek / taras / Wola Justowska

    Kraków

    • 2 176 475 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 17 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze
    1 / 2
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze

    Kraków

    • 8 700 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynową, użytkową o powierzchni ok. 290m2. Dostęp do hali z poziomu "0". Wysokość hali: ok. 6m. Posadzka- wylewka betonowa w d...

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Władysława Łokietka
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Władysława Łokietka

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 7 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kraków Tonie okolice ul Łokietka i Gaik Zielona okolica , 7 km od Rynku Głównego . KILKUNASTOLETNI dom ok 200 m2 powierzchni mieszkalnej na ok 12 ar działce z ogrodem. Parter ; hol...

  • Kraków Śródmieście Olsza Lublańska Miechowity 38 m2
    1 / 14
    Kraków Śródmieście Olsza Lublańska Miechowity 38 m2

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy!! Zapraszamy!! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 38 m2 w doskonałej lokalizacji. Kraków Śródmieście Prądnik Czerwony Olsza II ul. Lublańska w pobliżu Miec...

  • Do wynajęcia kompleks pomieszczeń biurowych 90 m2 - Czyżyny
    1 / 7
    Do wynajęcia kompleks pomieszczeń biurowych 90 m2 - Czyżyny

    Kraków

    • 3 780 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia kompleks pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 90 m2. Lokal znajduje na parterze w budynku biurowym zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Na Załęczu 1D. Miesięc...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. pl. Na Gro...

    Kraków » Stare Miasto » pl. Na Groblach

    • 1 390 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pl. Na Groblach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...