• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Działka usługowa Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Branicka
    1 / 5
    Działka usługowa Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Branicka

    Kraków

    • 3 500 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    70 arowa działka płaska , szeroka o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym . Obowiązuje plan zagospodarowania : obiekty usługowe , domy wolnostojące lub bliźniacze zakaz zabudowy sze...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadwigi
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadwigi

    Kraków

    • 9 000 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 24 658 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okolice Błoń Krakowskich obiekt o powierzchni 365m2, podpiwniczony. Działka 7,5arowa . Doskonałe miejsce pod obiekt szkoleniowy , gastronomiczny, medyczny , terapeutyczny itd Doja...

  • Działka rolna Kraków Podgórze, Bieżanów, Potrzask
    1 / 2
    Działka rolna Kraków Podgórze, Bieżanów, Potrzask

    Kraków

    • 717 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    35 arowa w okolicy ul.Potrzask . Media w odległości do 100m. Brak planu zagospodarowania. , W studium tereny rolnicze . Teren płaski , nasłoneczniony . W pobliżu przystanek MPK, z...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Brzeska
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Brzeska

    Kraków

    • 2 050 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ponad pół hektarowa przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową Wjazd z ul Brzeskiej, Więcej informacji udzielamy telefonicznie lu...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Myślenicka
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Myślenicka

    Kraków

    • 4 300 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 538 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80 arowa , PŁASKA, SZEROKA w pobliżu ul. Myślenickiej , przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę bliźniaczą z usługami lub jednorodzinną wolnostojącą . Wszystkie media...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Działowskiego
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Działowskiego

    Kraków

    • 3 800 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skotniki działka 86 AROWA pod zabudowę mieszkaniową i mieszkaniowo usługową . Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Skotnicka-Działowskiego .Według planu możli...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 17 500 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia budynek magazynowo - produkcyjny z zapleczem biurowym o pow. całkowitej (bez piwnicy) wynoszącej ok. 694m 2 położony na działce o pow. 5,77a przy ul. Botewa. Przy...

  • Buduj od zaraz! 972m² z MPZP, Media w drodze
    1 / 11
    Buduj od zaraz! 972m² z MPZP, Media w drodze

    Kraków

    • 660 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 680 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo słoneczna działka budowlana o powierzchni 972 m², zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Krakowa obszarze Sidzina w dzielnicy VIII Dębniki. Nieruchomość jes...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Borek Fałęcki, Zakopiańska
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Borek Fałęcki, Zakopiańska

    Kraków

    • 8 000 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 1 026 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 80 AROWA przy ul. ZAKOPIAŃSKIEJ !!!!. Objęta procedowanym planem zagospodarowania przestrzennego KLINY. W studium planu tereny pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną. W sąs...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Tyniec, Obrony Tyńca
    1 / 5
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Tyniec, Obrony Tyńca

    Kraków

    • 2 399 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    24 AROWA . Szeroka , płaska w pobliżu terenów zielonych Objęta miejscowym planem zagospodarowania , obowiązuje zabudowa jednorodzinna. Media :woda , prąd , gaz ,szambo . W pobliżu...

  • Dwulokalowa nieruchomość w centrum Krakowa

    Kraków » Grzegórzki » ul. Moniuszki

    • 1 899 900 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 13 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowa nieruchomość z garażem, ogródkiem i balkonami w pobliżu Ronda MogilskiegoNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 143,4 m², zlokalizowana w ścisłym cen...

  • Czarnowiejska 55A, Łobzów, miejsce postojowe
    1 / 3
    Czarnowiejska 55A, Łobzów, miejsce postojowe

    Kraków

    • 150 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis lokalu: Do wynajęcie miejsce postojowe przy ul. Czarnowiejskiej 55a. Miejsce postojowe znajduje się przy budynku, wjazd przez zamykaną bramę. Cena najmu: 150 zł Zadzwoń - [...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 7 400 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy na Prądniku Białym. Lokal o powierzchni 103m 2 usytuowany jest na parterze jednego z bloków zlokalizowanych na Górce Narodowej...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Balicka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Balicka

    Kraków

    • 3 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w budynku z 2018 roku przy ul. Balickiej w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2 i składa się z : -kuchni z w...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Podgórze, Płaszów ul. Goszczyńskiego Seweryna

    Kraków » Podgórze » ul. Goszczyńskiego

    • 150 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI DLA BIURA! NOWA CENA Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w Inwestycji Saska Blue przy ul. Goszczyński...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Celna

    Kraków » Podgórze » ul. Celna

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Leach & Lang prezentuje atrakcyjne mieszkanie położone na czwartym piętrze w apartamentowcu z widokiem na Wisłę. W skład mieszkania wchodzi Salon z aneksem kuchennym, sypialnia...

  • Lokal Kraków Krowodrza ul. Królewska

    Kraków » Krowodrza » ul. Królewska

    • 24 800 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem powierzchnię biurowo-handlową w biurowcu klasy A położonym przy ul. Królewskiej. Lokal położony na parterze z bezpośrednim...

  • Dom Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Zawiła

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Zawiła

    • 1 300 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Właściciel sfinansuje do 1 000 000 PLN zakup kupującemu (pożyczka bezprocentowa na okres 2 lat). Potencjalny dochód z całej nieruchomości to 11000 zl miesięcznie. Leach &...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 250 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym znajdujące się w inwestycji Salwator City - Stańczyka 8. Czynsz najmu wynosi 250 zł...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Kalwaryjska

    Kraków » Podgórze » ul. Kalwaryjska

    • 950 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na Starym Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej. Mieszkanie ma powierzchnię...