• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Sprzedam działkę budowlaną 50 ar Kraków ul. Igołomska
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną 50 ar Kraków ul. Igołomska

    Kraków

    • 1 490 100 zł cena
    • 4 967 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka płaska o wymiarach 26 x 190m cena 300 zł/m2 Wjazd z ulicy Igołomskiej Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza podział na działki: - 8 ar pod budownictwo jednorodzin...

  • Mieszkanie Kraków, al. Armii Krajowej
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków, al. Armii Krajowej

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz w dobrej cenie? To oferta idealna dla Ciebie! Przedstawiam wyjątkowe, świeżo urządzone mie...

  • Lokal do wynajecia Kraków, Ruczaj
    1 / 5
    Lokal do wynajecia Kraków, Ruczaj

    Kraków

    • 8 437 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy, handlowy lub gastronomiczny o powierzchni ok. 143 m², zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Drukarskiej 18 w Krakowie. Idea...

  • Lokal Kraków Kazimierz

    Kraków

    • 11 900 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy lokal do wynajęcia - Kraków, Kazimierz ( ↓ UA ↓ ) Do wynajęcia lokal w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa w okolice ulicy Dajwór. To...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. Chodkiewicza

    Kraków » ul. Chodkiewicza

    • 1 161 750 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 14 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Chodkiewicza Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Sławomira Odrzywolskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Odrzywolskiego

    • 2 250 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Odrzywolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Ruczaj ul. Zachodnia

    Kraków » ul. Zachodnia

    • 806 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Zachodniej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka usługowa Kraków Podgórze, Płaszów, Wodna
    Działka usługowa Kraków Podgórze, Płaszów, Wodna

    Kraków

    • 4 990 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 15 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA PŁASZÓW!! okolice Wielickiej, objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo usługowe, wysokośc 21m, powierzchnia zabudowy 60%. Plan...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza, Królewska
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza, Królewska

    Kraków

    • 1 485 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 18 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    DOBRZE DOŚWIETLONE. JASNE MIESZKANIE Z WYPOSAŻENIEM W MEBLE I SPRZĘT AGD. JEST PODWÓRKO DO PARKOWANIA SAMOCHODÓW DLA MIESZKAŃCÓW Z IDENTYFIKATORAMI. 4 NIEZALEŻNE POKOJE, OSOBNA KUC...

  • Na sprzedaż unikatowy Lokal handlowy ul. Zwierzyniecka.
    1 / 2
    Na sprzedaż unikatowy Lokal handlowy ul. Zwierzyniecka.

    Kraków

    • 1 370 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 13 048 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikatowy Lokal handlowy/ użytkowy o pow. 52 m2 witryny od ulicy, znajduje się na parterze zmodernizowanej kamienicy przy ul. Zwierzynieckiej - w samym centrum starego...

  • Wynajmę mieszkanie w Centrum Krakowa!!
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie w Centrum Krakowa!!

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mieszkanie w centrum Krakowa!!! (po generalnym remoncie) 40 m2 dostępne już od 1 kwietnia 2016 ul. Szlak 34, 31-153 Kraków • Idealne dla 2,3 osób. Opis mieszkania: - 40 m2, 1 s...

  • Wynajmę Mieszkanie w Centrum Krakowa!!!4.09.2017
    1 / 8
    Wynajmę Mieszkanie w Centrum Krakowa!!!4.09.2017

    Kraków

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajmę mieszkanie w Centrum Krakowa,ul.Szlak, od 4.09.2017.Mieszkanie idealne dla 2 osób.38 m-duży pokój,kuchnia ,łazienka.Doskonała lokalizacja:10 min.od Rynku Głownego-pieszo,5...

  • Wynajmę Mieszkanie w Centrum Krakowa!!!
    1 / 7
    Wynajmę Mieszkanie w Centrum Krakowa!!!

    Kraków

    • 2 350 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa -ul.Szlak. Dostępne juz od 1 września 2025. Bardzo dobra lokalizacja: 5 min od Dworca, 5 min od Galerii Krakowskiej, 5 min od Rynku Sta...

  • Inwestycja, która pracuje na Ciebie!

    Kraków » ul. Kątowa

    • 749 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz pewnej i rentownej inwestycji w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta nieruchomość to połączenie historii, prestiżu i doskonałej stopy zwrotu.Lokalizacja premium...

  • Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym!

    Kraków » ul. Kątowa

    • 649 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz pewnej inwestycji w centrum Krakowa? A może marzysz o własnym mieszkaniu w lokalizacji, z której wszędzie jest blisko? Ten adres to prawdziwa perełka – ul. Kątowa, kilka kr...

  • Gabinety i sale dla psychologów, psychoterapeutów, coachów.
    1 / 10
    Gabinety i sale dla psychologów, psychoterapeutów, coachów.

    Kraków

    • 38 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmiemy przytulne gabinety – zarówno na godziny (już od 30zł netto/h), jak i w panelach przedpołudniowych (300 zł netto za miesiąc) i popołudniowych 400 zł netto za miesiąc). Do...

  • Mieszkanie Kraków
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków

    Kraków

    • 774 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie 50 m ul. Pychowicka 18, Kraków (Dębniki / Ruczaj) Szukasz jasnego, zadbanego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa? To m...

  • Lokal handlowy z witryną Stare Miasto Kraków blisko Plant.
    1 / 2
    Lokal handlowy z witryną Stare Miasto Kraków blisko Plant.

    Kraków

    • 1 380 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 16 047 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży w turystycznej starej części miasta Krakowa: atrakcyjny LOKAL HANDLOWY/UŻYTKOWY/GASTRONOMICZNY - pozwolenia sanepidu: wysokość pomieszczeń ponad 3,2 m2, trzy...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 681 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 31.82m 2 , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku, w okolicy ul. Michała Drzymały. Blok położony na terenie kameralnego, zamkniętego osie...