• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Sudols...

    Kraków » ul. Sudolska

    • 879 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sudolskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. al. Kijowska

    Kraków » Krowodrza » al. Kijowska

    • 919 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 18 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu al. Kijowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Makowskiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Makowskiego

    • 1 099 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 15 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory, w pobliżu ul. Palacha i Makowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofert...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Rakowice ul. Pilotów

    Kraków » ul. Pilotów

    • 1 149 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Pilotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 989 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 18 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Łobzowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa

    Kraków

    • 1 582 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do prezentacji lokalu biurowo-usługowego na wynajem zlokalizowanego przy ul. Księcia Józefa w Krakowie (Przegorzały). Lokal położony jest na I piętrze budynku bi...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Skotnicka
    1 / 5
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Skotnicka

    Kraków

    • 3 110 000 zł cena
    • 4 878 m2 powierzchnia
    • 638 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA USŁUGOWA SKOTNIKI! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona w większej części /około 42 ary/ pod budownictwo usługowe, reszta /około 6 ar/ to tereny rol...

  • Lokal Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki

    • 8 252 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. netto 112,28m 2 i pow. brutto 117,89m 2 położony na I piętrze w biurowcu klasy A przy ul. Marcika. Lokal składa się z: recepcji z komu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w najwygodniejszej lokalizacji w Krakowie
    1 / 7
    Mieszkanie w najwygodniejszej lokalizacji w Krakowie

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze, do którego przynależy komórka zlokalizowana na poziomie ulicy. W mieszkaniu dwa duże pokoje, w tym jeden z zabudowaną loggią oraz jeden mniejszy pok...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Brzeska
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Brzeska

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE SZEŚĆDZIESIĘCIOAROWA DZIAŁKA w NOWEJ HUCIE WOLICY. Brak planu, przeznaczenie w studium zabudowa jednorodzinna, symbol MN. Działka objeta warunkami zabudowy na kilka domów. I...

  • Lokal użytkowy 108m2!
    1 / 14
    Lokal użytkowy 108m2!

    Kraków

    • 9 720 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Arcanos s.c. ma okazję zaprezentować Państwu przestronny lokal użytkowy do wynajęcia, o łącznej powierzchni 108 m², zlokalizowany przy ul. Władysława Mitkowskiego w Krakowie. Loka...

  • Lokal użytkowy 28m2!
    1 / 6
    Lokal użytkowy 28m2!

    Kraków

    • 1 680 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Arcanos s.c. ma okazję przedstawić Państwu lokal użytkowy na wynajem, o łącznej powierzchni 28 m². Lokal znajduje się na parterze budynku w oficynie. Idealnie nadaje się na magazy...

  • Lokal użytkowy 42m2!
    1 / 9
    Lokal użytkowy 42m2!

    Kraków

    • 3 570 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Arcanos s.c. ma okazję zaprezentować Państwu przestronny lokal użytkowy do wynajęcia o łącznej powierzchni 42m². Lokal dostępny od zaraz! Szczegóły: * powierzchnia: 42 m²; * pięt...

  • Lokal użytkowy lub mieszkanie 75,6m2!
    1 / 13
    Lokal użytkowy lub mieszkanie 75,6m2!

    Kraków

    • 5 670 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Arcanos s.c. ma okazję zaprezentować Państwu przestronny lokal użytkowy na wynajem, o łącznej powierzchni 75,6 m², zlokalizowany na IV piętrze. Lokal idealnie nadaje się na biuro,...

  • Lokal Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki

    • 4 163 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal wykończony pod studio fotograficzne o pow. netto 49,57m 2 i pow. brutto 52,04m 2 położony na I piętrze w biurowcu klasy A przy ul. Marcika. Lokal skła...

  • dwupokojowe mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    dwupokojowe mieszkanie na wynajem

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajme dwupokojowe mieszkanie, 45m kwadratowych , w bloku , w doskonalej lokalizacji , ul. Spoldzielcow , osiedle Na Kozłówce, z balkonem. Okolica jest cicha i zielona. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Górka Narodowa ul. Rusznikars...

    Kraków » Krowodrza » ul. Rusznikarska

    • 540 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Rusznikarskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Inwestycja z Gotowym Dochodem! Mieszkanie 53m² + Taras 27m² + Garaż | Wynajęte 2900 zł/mc | Kraków, Obozowa Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w spo...

  • Willa z basenem i ogrodem w prestiżowej dzielnicy

    Kraków » ul. Zakamycze

    • 4 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni ok. 500 m², położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa — Zwierzyniec, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Wolskie...

  • Lokal Kraków Grzegórzki

    Kraków » Grzegórzki

    • 17 697 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia l okal biurowy o pow. całkowitej 294,95m 2 i pow. użytkowej 280,91m 2 położony na I piętrze w jednym z budynków biurowo-usługowych w okolicy ul. Fabrycznej....